Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 éves férfinál mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves férfinál mennyire gyakori az, hogy nem tud felállni részegen?

Figyelt kérdés

Pár napja le akartam feküdni valakivel és nem igazán tudom eldönteni, hogy amiatt nem volt merevedése, mert nem voltam elég jó vagy azért, mert részeg volt. Vagyis azt tudom, hogy részeg volt, de nem tűnt annyira gáznak, hogy ez történjen és többszöri próbálkozásra sem lett semmennyi merevedése sem, pedig nagyon úgy tűnt, hogy akarja.

Mivel még senkivel sem volt hasonló tapasztalatom még részegen sem, ezért próbálom nem magamra venni, csak nagyon furcsa volt a helyzet sajnos:(



2023. máj. 11. 19:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Simán lehetett az alkohol miatt
2023. máj. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Nekem 20 éves koromban még simán felállt, akármennyit ittam. Most már sokkal öregebben nem ez a helyzet. Nem vagyunk egyformák, ezért simán lehet, hogy az alkoholtól nem állt fel neki.
2023. máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Na igen, ez aggaszt engem is, hogy ennyi idősen ez nem szokott előfordulni
2023. máj. 11. 19:55
 4/18 anonim ***** válasza:
42%

Alkohol/ túlizgulta/ alapból vannak ilyen problémái.

Az impotencia nem csak időseknél lehetséges.

2023. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, mindkét válaszoló azt mondta, hogy siman lehetett a piától, vagyis hogy ne aggódj. Erre azt a következtetést vonod le, hogy igenis aggódni kell.

A női elme kifürkészhetetlen. ;)

2023. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Bár én nő vagyok, de tudom, hogy az alkohol ilyen gondokat okoz.

Teljesen normális, hogy nincs erekciója, ha be van rúgva.

[link]

2023. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Részegen, sőt még másnaposan is, ez tök oké.
2023. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Részegen a pasimnak se áll föl :D pedig gondolhatod hogy nem véletlenül van velem. Ne gondold túl.
2023. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
Nekem részegen is mint a cövek. Bàr sok baràtnőm nem volt aki ezt kiélvezhette 😂
2023. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

20 évesen totál részegen is állt - igaz nem éreztem szinte semmit, nem is tudtam elmenni. 22 évesen már erős részegen is voltak gondok. Ez a saját esetem, másnál meg már 19 évesen sem áll részegen, megint másnál meg 30 évesen is simán áll mattrészegen is. Egyénfüggő.

Ha bejött a pasi akkor megpróbáljátok józanul is, ha akkor sem áll neki akkor kuka.

2023. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!