Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti szoktatok sz..opás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szoktatok sz..opás után csókolózni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 13. 23:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10: Értem
2023. máj. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%
Engem, pasiként nem zavar. Én csókolózom a lánnyal, miután elmentem a szájába. Nekem ez alap.
2023. máj. 14. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%
Igen szoktunk nem látok ebben semmi kivetni valót azután is megcsókol miután elmegy a számba.
2023. máj. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%
Én férfiként simán megcsókolom azt a nőt, akinek elmentem a szájába. Nem is értem. Sokan elvárjáķ, hogy a nő nyelje le a saját anyaguk, de utána undorodnak... Fura...
2023. máj. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
Persze.
2023. máj. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
52%
Igen persze.
2023. máj. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

sziasztok,


vegig olvastam a valaszokat, majndem egyen fuggo, visszont, holgyek ezt ne eroltesettek ra egy fiatal teeneger, pasira aki meg bizonytalan a szexualitasaba, elobb tanuljon kicsit, tapasztalatott szerezen onmagarrol, milyen szemelyisege van az agybban stb dominans v alarendelt, esetleg switch stb. ha egy tindezser fiura ra eroltetitek vagy szetesik es max cuckold ( az szerintem szomoru, hogy valaki nem tud/mer teljesiteni es valoszinu trauma okozza) lesz belole, vagy pont az ellenkezoje aki bosszut, akar allni minden non :) es soha nem fog tisztelni egyetsem csak atgazol rajtuk

2023. máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 nandorla75 ***** válasza:
Persze! Szerintem izgató is tud lenni! 45/f
2023. szept. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!