Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan érdemes nekikezdeni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes nekikezdeni a rosszlányokos munkának? Szoktak helyes pasik is menni, vagy kizárólag olyanok, akik csúnyák?

Figyelt kérdés

Ha voltál már ilyen lánynál, akkor mi volt a legpozitívabb élményed, mitől volt az, mit tett a csaj?

Privátot ne írjatok, egyelőre még a tájékozódás fázisában vagyok.



2023. máj. 14. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom, én férfi vagyok. Szívesen szolgáltatnék, de a csajoknak az arc nagyon fontos. Én pedig azt nem akarom kitenni a netre.


Ha valakinek van ötlete, kérem írjon rám. Meghálálom!

2023. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Én olyan lánynál voltam egyszer akit itt ismertem meg az oldalon és elvileg hivatásosan nem csinálta, de lábfétis miatt mentem el, és igazából behatolás nem is volt, csak a lábait engedte nekem kényeztetni. Nagyon jó volt.
2023. máj. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

"Szoktak helyes pasik is menni"

Előfordul.

Néha.

De ott akkor más probléma van.

2023. máj. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
A jó pasik találnak ingyen is lányt. Szóval ha ilyen munkát akarsz, akkor arra készülj, hogy eléggé az igénytelenebb, rondább, problémásabb pasik közül fog kikerülni a vendégkör.
2023. máj. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Hogy érdemes-e nekikezdeni, azt nem tudom, de persze, a vendégek legalább fele normális, min. átlagos pasi. A probléma a másik felével van.
2023. máj. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Az egyetlen pozitív dolog ha azt látom azért csinálja, mert ő maga is össze akarja kötni a kellemest a hasznossal.

Aki csak a pénz miatt vág bele, az tehet akármit, akkor is rossz lesz vele és nem megyek vissza hozzá.

A RL-lányok 99%-hoz el sem mennék például. Hervasztó mikor fűt-fát ígér, vastagon ki van kenve, aztán meg semmit nem tud, nem is akar letenni az asztalra.

Személy szerint az egyszerű szomszéd lány jön be, aki nem sminkel, nem vágja olaszba magát. Nem kellenek a vastag fuxok, tetoválások.

Itt a gyakorin is több normális csaj van és csinálja titokban, mint egy hirdető oldalon.

Ezért szeretek itt lenni. Csak nehéz egymásra találni néha.

2023. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Jó pasik is mennek. Főként azok. És házasok.

Függ attól is, hogy hogyan nézel ki, mit nyújtasz és mennyiért. Ha az igényesebb kategóriát preferálod, és sokmindent beválalsz akkor 30-35/óra. Ezzel kiszüröd az igénytelenebbeket is.

Ha gondolod privátba szivesen tájékoztatlak...

2023. máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én akinél voltam szűzesség elvétel miatt mentem két éve. Aranyos volt, kedves, csinos és ügyes, nekem ezek voltak a pozítívak. Magam sem mondanám csúnya srácnak, csak gátlásos vagyok, ennyi.


40F

2023. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
A legegyszerűbb kérdező, ha vadászol magadnak innen pár önként vállalkozót, és kipróbálod velük, hogy egyáltalán milyen érzés pénzért, idegenekkel szexelni. Itt azért szűrt közönség van.
2023. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szűrt közönség?

Persze, elég sok az elmebeteg, az incel, stb.

Ideális terep!

2023. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!