Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek csiklón átélt orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek csiklón átélt orgazmus után kell tartani kis szünetet a további ingerlés előtt ?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam ,nagyon érzékeny lesz a csikló orgazmus után ,hogy szinte nem jó ha érintve van még pár percig.

2023. máj. 14. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Nekem pont fordítva, szeretem ha megállás nélkül folytatják, és akkor nagyon hamar jön a gyönyör újabb hulláma.
2023. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

Nem mindenkinek. Hozzáérhetsz, sőt még jó is hogy a meleg tenyered rajta van. Csak ne izgasd.

Én utána néha rá rakom a kezem, annyira jó érzés nekem is a meleg pinát fogni és érezni ahogy szép lassan lemegy a duzzanat. Meg a csajnak is jó.

2023. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Igen.
2023. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Igen, ez így van, legalábbis nálam. Hüvelyi szex mehet utána, de a csiklóm békén kell hagyni, csak egyszer tudok elmenni vele, és utána kellemetlen ha hozzá érnek.
2023. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

"szinte nem jó ha érintve van pár percig". ????

Nekem aznap már nem is érhet hozzá! Nagyon érzékeny, ha kielégültem, többször nem szeretnék elélvezni,de a partnerrel foglalkozom tovább ha igényli.

2023. máj. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Kb. 10 perc és jó megint..
2023. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Igen, mivel utána extrém érzékeny és nem a jó értelemben. De 2-3 perc múlva újra mehet és akkor egy még intenzívebb orgazmus következik.
2023. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!