Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns férfi és szubmisszív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns férfi és szubmisszív nő kapcsolata lehet tartós ? Lehet ebből életreszóló kapcsolat, vagy általában hamar cserélődnek a partnerek ?

Figyelt kérdés

2023. máj. 14. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne?
2023. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert sok dominánstól hallom hogy már sokadik szub lánnyal vannak éppen.
2023. máj. 14. 20:30
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Fordítva tartósabbnak tartanám a kapcsolatot
2023. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is több sub partnerem volt, de én el tudom képzelni, sőt arra vágyom, hogy megtaláljam azt az egyet akivel leélem az életemet és minden téren passzolunk. Ehhez nem kevés keresgélés kell, mint a sima kapcsolatok esetében is.


Itt ugye jobban bele kell menni abba, hogy valóban működik e a dolog.


F

2023. máj. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, van is ilyen. Feleségem sub. 14 éve vagyunk házasok.
2023. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5: Sok boldogságot Nektek ! örülök hogy van erre példa :)
2023. máj. 14. 21:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Emberi tulajdonság függő. Ha passzoltok, lehet egy örök életű kapcsolat.


Kell az, hogy egy hullámhosszon legyetek. :)

2023. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden további nélkül lehet HA emberileg is egy hullámhosszon vannak, nem csak az ágyban.

Ja soktól hallod már az x. partnere - miért normál, mindenféle BDSM-mentes kapcsolatban nincs olyan hogy valakinek már az x. partnere?

Amúgy bro' egy igazi domináns Férfi nem henceg az "előéletével". Az hangoztatja hogy húúúú mennyi szubom volt, meg nevezi magát dimdomnak aki amúgy egy pukkasztott nulla.

2023. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem 9 éve van gazdám. Nem is tudnék nélküle létezni, annyira az életem része és én az övé.
2023. máj. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!