Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legjobb szexpózok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb szexpózok?

Figyelt kérdés
22L

2023. máj. 15. 19:51
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Új tippeket keresünk a párommal és már semmi újat nem találunk a neten. 😆
2023. máj. 15. 19:52
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom a te generációd tesi órán oviban vagy suliban talicskáztak e...


Te leszel 2 kézen a talicska ő meg Józsi a segédmunkás

2023. máj. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi is nagyon sokat kipróbáltunk, de nekem mindig a sima lesz az igazi. Legalábbis mostanában biztos egyéb okok miatt.:')


Amúgy amit az első ír az is egy opció.

Akkor még van a kutya póz, de nem a klasszikus, hanem amikor a pasi térdel és leül rá(nem tudom jobban leírni) és te mozogsz.

Van olyan amikor hanyatt fekszik és te rajta guggolásokat csinálsz.

Aztán van olyan amikor te fekszel hanyatt és felhúzod a lábaid a vállára. Most csak ezek jutottak eszembe amik nem olyan népszerűek. (legalábbis gondolom, aztán kitudja)

2023. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Gémeskút
2023. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Hány éve vagytok együtt? Elkeserítő, hogy ez a generáció pillanatok alatt mindenre és mindenkire ráun. Régebben vagyok együtt a feleségemmel, mint ahány éves vagy, de még nem sikerült megunnom, pedig elhiheted, hogy nem keresgélünk folyton új pózokat.
2023. máj. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
5, nem írta hogy megunta, csak hogy új pózokat keresnek.:) Bár aztán lehet igazad van, de írni nem írta.
2023. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
felcsapod a kámaszutrát, aztán megnézed, hogy neked melyik a legjobb.
2023. máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, #6, jogos. Csak valahogy ez jött le nekem. Ami unalmas számomra, ahelyett keresgélek folyton újat.
2023. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

5-ös

Ez az álltalánosítás eléggé sértő számomra és még sokunk számára akiket egy kalap alá vesznek ugyanígy. Attól hogy te XY időbe születtél attól még az érzések nem feltétlenül változnak és a problémák és a szituációk sem. Egyébként hogy kimerítsem a kérdésed lassan 8 éve vagyunk együtt és első szerelem és mint fentebb is írtam 22 L. Legfeljebb az keseítsen el téged hogy ennyire csökönyös és mogorva vagy és itt adod ki ami az életed során meg gyötört.



Köszönöm 6-os, hogy rá világítottál neki tényleg kedves volt. :)

2023. máj. 15. 22:02
 10/16 A kérdező kommentje:
Az hogy az ember új pozíciót keres az nem jelenti feltétlen, hogy unja is és ha unja akkor sem kéne hogy baj legyen nem kell ebből nagy ügyet csinálni csak megkérdeztem aki meg nem tud segíteni nem kell önfényezésképp ide mindenfélét írni mert nem ezt kértem. Tisztelem mások véleményét de azért lenézni nem kell senkit.
2023. máj. 15. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!