Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak! Ha elélveztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ha elélveztek utána kielégítitek még a partnereteket?

Figyelt kérdés

Ha a partneretek még nem tudott elmenni, a ti orgazmusotok után foglalkoztok még vele?

Jelenlegi és korábbi partneremmel is ez volt a gondom, hogy hamarabb elélvez általában mint én, van hogy előjáték közben, orálnál és akkor a részéről vége is a bulinak, nem érzi, hogy neki is nyújtania kéne valamit...

Amikor szóvá teszem akkor elvicceli, hogy így jártam, meg hogy nem maradok majd mindig hoppon. (De gyakran sajnos)

Elég dühítő már a dolog, önzőségnek érzem.

Mindig próbálok "igyekezni" az orgazmussal, mert tudom hogy ha előbb megy el akkor én nem fogok...


2023. máj. 15. 21:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

Igen. A kezemmel vagy a nyelvemmel.

De azért igyekszem, hogy ne én élvezzek el előszörre!

2023. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

Hát elég nagy bunkó a barátod.


Én mindig úgy csinálom hogy a párom élvezzen el előbb, de ha véletlenül nem, akkor természetesen kielégítem például a csiklója izgatásával.

2023. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem jellemző, hogy hamarabb elelvezek, inkább később, de ha elofordulna, eszembe se jutna magára hagyni a nőt orgazmus nélkül, en talán jobban élvezem, hogy kielégítem a partnerem, mint azt, hogy kielegulok.
2023. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Na, akkor csak én vagyok ilyen szerencsés?🫤
2023. máj. 15. 21:19
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Hát ez csak szimpla taplóság a pasid részéről semmi több. Nem minden férfi ekkora barom.
2023. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%

Ha megtörtének, hogy netán hamarabb elmennék,persze alap, hogy kielégítem a partnert hisz nekem fontos nagyon, hogy a lehető legjobb legyen neki is.

21F

2023. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
63%
Pasidra ráférne 1 doki v. tanuljon kis önmegtartóztatást...Hány évesek vagytok?
2023. máj. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
27 vagyok, a barátom 32.
2023. máj. 15. 21:38
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Csatlakozom az első hozzászólóhoz. Én szeretem, ha először a nő élvez el (1-2-szer), majd azt követően én.
2023. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%

Őszintén, nemes egyszerűséggel szólj neki, hogy nem élveztél el. Ha megint elhülyéskedi, következő alkalommal ha szexelni akar te is mondd, hogy "hát hoppon maradtál".


Eszembe se jutna, hogy a barátnőm ne élvezzen el. Eleve az előjátéknál már van egy orgazmusa és csak utána szexelünk. Ott is úgy alakítom, hogy ő elmenjen, aztán én. Ha nem jön össze, szó nélkül megyek "csinálni a dolgom", vagy kézzel, vagy nyelvel.


Ez egy kapcsolatban szerintem alap

2023. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!