Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudhatom meg egy vallásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudhatom meg egy vallásos férfiról, hogy prűd-e?

Figyelt kérdés

Az előző párom bigot katolikus volt, és kb kéthetente egyszer feküdtünk le, azt is rendszerint én kezdeményeztem. Maga az együttlét sem volt számomra kielégítő, mert csak szigorúan misszionáriusban volt hajlandó, azt is sötétben. Semmi orál, semmi más, mert mindent "bűnösnek" tekintett. Eleinte el tudtam fogadni, mert nagyon szerelmes voltam , végül egy év után ez szakító ok lett.

Egy évig egyedül voltam, aztán most ismét egy katolikus sráccal ismerkedem, aki szintén vallásos, de csak annyit tudok róla, hogy hetente jár templomba. Nem akarok konkrét kérdést neki szegezni, de egy újabb prűd kapcsolatba sem akarok belekezdeni



2023. máj. 17. 17:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
28%

A vallásosok általában prüdek! Bocsi az általánosításért de ez a véleményem!

Azt ajánlanám, hogy más környezetben próbálj ismerkedni!

2023. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom, az előző a férjed volt. Mert ha házasság előtt belement, és úgy osztotta az észt arról, hogy mit lehet és mit nem, elég nagy képmutató volt a saját mércéje szerint is. 😅
2023. máj. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
27%
Én is ezeket hallottam a vallásosokról, kevésszer, misszionáriusban, mert csak úgy "megengedett" :(
2023. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%

En vallásos vagyok én nálunk mikor volt szex, nem csak misszióba volt

Nálunk kutya is volt

2023. máj. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

Hát baby, amíg nem dugsz vele addig nem tudod meg. Nem minden templomba járó totál valláskárosult, bár tény hogy több van köztük arányaiban mint aki a közelébe sem szagol a templomnak 😂

Mondjuk aki minden vasárnap ott van... hát ja, ott sanszosabb a story.

2023. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
#2 nem voltunk házasok. A házasság előtti szexet el tudta fogadni, ahogy azt is, hogy agnosztikus vagyok.
2023. máj. 17. 18:18
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Akármennyire katolikus, beszélni lehet róla.

Egy normális kapcsolatban meg alap, hogy megbeszélik, ha kérdésük van a feleknek.

2023. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
#6! Az magyarul mit jelent?
2023. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%

ennek a kérdésnek meg sem kellett volna születnie

ne kövesd el újra ugyanazt a hibát. rengeteg srác van, aki nem vallásos. keress köztük párt

én is voltam így, ateistaként gyakorló vallásos lánnyal

ugyanez a szitu, szexben iszonyat prűd, rengeteg gátlással, szorongással, bűntudattal (egyébként az egész baráti körében örök téma volt az erkölcsi kérdés, hogy vajon mi fér bele házasság előtt és mi nem), fél év alatt egy visszafogott pettingig sikerült eljutni

és az a vicc, hogy nem emiatt szakítottunk (tök hülye voltam, de elég hosszú ideig kitartottam mellette). ahogy komolyodik a kapcsolat, más téren is akkora különbségek fognak kijönni, amiket nem lehet áthidalni, legfeljebb totál háttérbe szoríthatod a saját világnézetedet és elfogadod, hogy az övé lesz meghatározó mindenben (különösen, ha családot alapítotok)

2023. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
12%

Én rácofolok mindannyiotokra. :) Vallásos vagyok, de nem tartozok egyetlen egyházhoz sem. Nem tudok a halál utánról mást gondolni. Sajnos én rosszabb vagyok, mint bármely ateista.

De ezt legfőképpen annak köszönhetem, hogy én is hallottam, hogyan kellene normál esetben, és próbáltam is várni keresztény lányra. Aztán rájöttem, hogy egy életem van. Sosem voltam házas, ergo sosem dugtam a szabály szerint... Elfogadtam, hogy van az életemnek egy olyan pontja, amit sosem tudtam szabály szerűen csinálni. 38 évesen már nem is akarom. Ma már mások irigykedhetnek az én szexuális életemre.


Szóval keresztény vagyok és egy zsidó anyukával járok. Orál, anál, levegőbe emelgetem, squirt, multi orgi, előlről hátulról, hármasban. Tömeg előtt és nyílt utcán is. Szoptak le ketten is, de anya-lánya is megvolt már egyszerre. Eljutottam oda, ha már úgy sem megy szabály szerint csinálni az életem ezen részét, akkor viszont mindent ki akartam próbálni, ami kimaradt az életemből.


A mostani barátnőm előtt is különböző etnikumokra vadásztam pont ez miatt, cigány, ázsiai, latinos, külföldi...stb.


De szerintem belőlem van kevesebb. Egyébként ennek ellenére pedig semmilyen vallási szabály nem tiltja azt, hogy élvezd a szexet, vagy bármely pozitúrában ne csinálhatnád. A szabály az, hogy jegyeseddel, vagy menyasszonyoddal tedd. ÉS aki nem tudja tűrtőztetni magát, annak az javasolt, hogy házasodjon. KB ennyi.


De tegyük

2023. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!