Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Óvszer használat közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer használat közben kiszakadt a gumi, egy lakásos 50 éves körüli prostinál, azt mondja a terhességtől már nem fél mert nincs menzesze és ilyen korban már nem valószínű hogy terhes lesz ez igaz?

Figyelt kérdés

mondjuk a terhesség miatt akkor nem kell paráznom egyébként tök nyugodt volt a nő még csak ki sem mosta magát,kicsit megtörölgette és ennyi.

Kérdeztem hogy esemény utánit vesz-e be vagy nőgyógyászhoz megy-e mind kettőre nem a válasz. Én tuti el megyek std szűrésre 3 hónap múlva azt hiszem annyi idő kell innentől számítva. Voltam egy velem egykórú lánynál nála csak benn maradt a gumi nem jutott be a cucc elvileg de ő egyértelműen közölte hogy valamennyit adjak bele az esemény utániba megy majd vizsgálatra és szól az eredményről,közben első dolga volt kizuhanyoztatni magát nála nyugodt maradtam,nagyon bánom hogy nem hozzá mentem 10-15 ezerrel lett volna több de meg lenne a lelki békém.

Na mindegy bármilyen tanácsot szívesen és köszönettel fogadok. (tudom nem kéne prostizni hát....szerintem nem is fogok nagyon sokáig.)



2023. máj. 19. 06:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószinű hogy terhes lesz.
2023. máj. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1-es te nő vagy pasi vagy?

ill tapasztalatból beszélsz?

2023. máj. 19. 06:24
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
50 körül el szokott múlni a menzesz de már előtte is nagy mértékben csökken a termékenység. Nem lesz baj, ne parázz!
2023. máj. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi gond, hidd el! És ezt az említett nő is pontosan tudja. Szerinted miért kockáztatna?? Mi érdeke lez? Ne aggódj, minden rendben lesz.


Egy 50-es nő

2023. máj. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Terhes nem lesz, de fura ez az egész. Ezt a részt hogy bennmaradt a gumi főleg nem értem, hát vegyél kisebbet, de szoruljon rá a farkadra. Nekem soha semmi balesetem nem volt gumival
2023. máj. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
1 es vagyok,pasi,de tapasztalat. Volt pár hasonló eset.
2023. máj. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb csaj alapból szed fogamzásgátlót is. Hidd el nem a te gyerekedre vágynak. Én is jártam úgy, hogy szétszakadt a gumi és tele élveztem a csajt. Utána láttuk, hogy ez bizony megsemmisült. De mondta, hogy nincs gond, nem is lett.
2023. máj. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2023. máj. 19. 07:37
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

Nem lesz terhes, inkabb figyeld magad nem-e elkezd 1 heten belul viszketni, egetni mikor vizelsz, vagy nem-e elkezd folyni. Az std-vel meg nem kell varni 3 honapot, ha bekaptal valamit 1-2 het alatt, de inkabb par nap alatt ki fog jonni. 2 hetet eleg vele varni.


#5 Nekem volt egy baratnom akivel rendszeresen elofordult, hogy kiszakadt a gumi. Pedig nem volt szaraz. Meg volt egy szexkapcsolatom, ahol kiszakadt a gumi es benne maradt. Regi Durexek voltak olyan vackok hogy 15-20 perc alatt kitagultak. Masculannal meg nem tapasztaltam ilyet. De elofordulnak balesetek.

2023. máj. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszi
2023. máj. 19. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!