Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan kellemetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan kellemetlen szex élményed ami nem elégített ki, és mi volt az oka?

Figyelt kérdés
"Béna" volt a partner vagy figyelmetlen önző, hamar elélvezett stb...?

2023. máj. 19. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Volt! Számomra taszító illatú parfümöt használt!


Nem, nem segített a zuhany sem!


34/F

2023. máj. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Igen. Nem állt fel neki. Gumit nem tudod húzni és pózt válltani, mert egyből lankadt volt.

A farka undorító volt. Valami bele volt építve a bőre alá... szóval lankadtan is érezni lehet, hogy van ott vmi kemény tárgy, ami nem oda való.

2023. máj. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Nekem nővel volt, 6 hónapig voltunk együtt, de miután 2 hónapig vártam az első szexre, már gondoltam, hogy nem lesz okés. Pl csókolózni sem tudott.

Hát bejött, nem fogta meg a farkam, szopásról nem is hallott, állandóan úgy feküdt, félig ült, magára húzott, hogy szinte lehetetlennek tűnt 1 percnél tovább a puncijában lenni, állandóan kicsúszott.

Szóval ezt 4-5 ször eljatszottuk, próbáltam mondani, hogy mit hogyan kéne, de reménytelen volt...

Utána nem sokára pontot tettem a dologra.

Ami érdekes, a emberileg pedig rettentően bejött, a személyisége, és amúgy igen jól is nézett ki.

Ennek már 20 éve, Déva mai napig beszélünk néha, felköszöntjük egymást szülinapon...

2023. máj. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Volt és nagyon elment a kedvem büdös ápolatlan pina volt!
2023. máj. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Ismerkedési fázisban voltam egy hapsival, és egy alkalommal átmentem hozzá hétvégére. Grillezett, iszogattunk, álltam mellette, beszélgettünk. Majd odajött, lesmárolt, de úgy hogy a térdeim is remegni kezdtek, majd visszament a grillhez. Nemsokára újra csók, közben tapi. Aztán megint grill. A harmadik ilyen csók alkalmával benyúlt a nadrágom alá kicsit kotorásszott a csiklómnál, és mikor megérezte mennyire nedves vagyok, kicsit ujjazott is.

Nemsokára kész lett a grill, kirakta az asztalra, es azt mondta mindjárt jön. Vártam. Vártam. Majd egy idő után megkerestem hol van már. Bent volt a hálóban és aludt. Annyit iszogatott grillezés közben, hogy totálisan kiütötte magát. Miután felébredt nem is emlékezett arra, hogy engem ott hagyott éhesen, mindenféle szempontból…

2023. máj. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Lazy Lover ***** válasza:
64%
Volt le huzztam a csaj bugyiját és meg csapott a kaki és szuka szag illetve össze jöttem egy olyan nővel aki nem tetszett hátha alapon fel sem állt rá nagy nehezen sikerült el élveznem pokoli volt
2023. máj. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Én menstruáció közben nem tudnék szexelni. Nem bírom a vért. De szerencsére nem volt ilyen élményem még.
2023. máj. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Pont felsoroltad a legnagyobb hibákat:

- igénytelenség;

- önőzőség;

- nem áll fel, vagy túl hamar elsül.

2023. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolaton belül, önző volt. Nem adott semmit nekem, nem volt előjáték de még nagyon gyengédség sem.

Folyamatosan elvárta az orált mert tudta hogy odaadó vagyok.


Úgy dugott ahogy akart, azt csinált velem amit akart. Amikor kaptam szurit, el is ment bennem.


Másfél év kellett, hogy rájöjjek, egy paraszt, önző seggfejjel jöttem össze. 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️


És nálunk sem egyből volt az első szex, 1-2 hónapon belül. Kár volt rá az idő is..

2023. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Miss Fortunenak nem jön össze a hüvelyi orgazmus.:( ő ezért elég frusztrált .
2023. máj. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!