Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan kellemetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan kellemetlen szex élményed ami nem elégített ki, és mi volt az oka?

Figyelt kérdés
"Béna" volt a partner vagy figyelmetlen önző, hamar elélvezett stb...?

2023. máj. 19. 11:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%

10. Ő? Mindenkit is zaklat! 😂


De nem neki nem jön össze, ő nem tudja okozni mivel Incel és kicsi is neki.. 😔

2023. máj. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem lehet titkon ő másra vágyik akkor.😔
2023. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
40%
Randizgattam egy csajjal es egyszer mondta hogy menjek at hozza, aludjak ott mert nem lesz otthon senki. At is mentem es miutan letusolt, levette a melltartojat akkor lattam hogy gyakorlatilag a mellei a koldokeig ernek, laposak, es fel volt tekerve a melltartoban. Hat ha mar ott vagyok es ott toltom az estet akkor ugy voltam vele hogy erezzuk jol magunkat. De olyan zavarban volt hogy egyaltalan nem nedvesedett, hiaba probaltam felizgatni, olyan szaraz volt hogy az valami hihetetlen. A farkamhoz szinte hozza sem mert erni. Hagytuk is az egeszet, aludtunk, reggel hazamentem mert kellett keszulodni munkaba. Kesobb irtam neki hogy hagyjuk ezt az egeszet. Jol beragott es le is torolt facebookon :D
2023. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!