Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szeret a párom alárendel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeret a párom alárendelt lenni? N

Figyelt kérdés
Mi lehet ennek az oka?

2023. máj. 20. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Önbizalom hiány. Megszokta. Így nevelték. Kényelem, helyette döntesz, helyette cselekszel.
2023. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Én szerintem a nővérem miatt lettem ilyen. Na persze nem szexuális értelemben, de mindíg azt és úgy kellett csinálnom amit ő éppen akart. Elég domináns volt mindíg is velem szemben. Így valahogy ez alakult ki bennem hogy párkapcsolaton belül is ilyen lettem.
2023. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem a párkapcsolatra hanem a szexualitásra gondolok.
2023. máj. 20. 09:57
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

2es vagyok.

Szexualításban is szeretek alárendelődni a barátnőmnek. Talán kicsit azért mert a combjai közt biztoságba érzem magam. Nem azért mert gyenge vagy annyira luzer típus lennék, hanem valami olyan biztonságot ad, hogy az ővé vagyok, és más nő nem vehet el tőle.

2023. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Téged nem vonz hogy te legyél alárendelt?
2023. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 bedrik ***** válasza:
93%
Semmi köze az önbizalom hiányához. Az életben domináns férfiak nagyon gyakran vágynak bizonyos felállásban alárendelődni...
2023. máj. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Én is alárendelt vagyok másnéven sub! Az életben embereket irányítok de a sexben nagyon durván meg szokott verni! Igen és vonz az alárendelt szerep ezt keresem egy kapcsolatban.
2023. máj. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Engem egyszerűen csak izgat, hogy a másik fél parancsát teljesítem. Ez valami kompenzáció lehet, régebben ugyanis elkövettem néhány disznósàgot kapcsolati szinten.

Az élet egyéb területein vagyis a családból kifelé dominálok.

2023. máj. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

Több dolog miatt lehet ez, de leginkább a gyerekkorra, a családi mintákra vezethető vissza. A szülő-, azon belül az anya neveltetési stílusa meghatározó: lehet dominánsabban viselkedett vele, így ez megragadz benne, ezt keresi benned. De lehet, hogyiskolában, stb. helyeken viselkedtek vele szemben a lányok így, ez megragadt benne.

Ismerős a téma...

2023. máj. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb intim méretű pasiknál eleg gyakori
2023. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!