Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Self bondage (önkötözés)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Self bondage (önkötözés) bakik? Volt már hogy valami félre ment?

Figyelt kérdés

Volt már, hogy úgy sikerült megkötöznötök magatokat, hogy nem sikerült kiszabadulni? Vagy akár úgy megbilincselni hogy nem tudtad magadtól levenni?

Hogyan szabadultál ki végül? Hazament valaki vagy nagy nehezen szóltál a szomszédnak? Milyen necces eseteitek voltak már?

Nyilván a kérdés olyanokhoz szól akiknek ilyen fétisük van és gyakran űzik.



2023. máj. 20. 15:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig van kés a közelben, ciki lenne mâst bevonni.
2023. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan volt hogy pont jött valaki és fél óráig csengetett mire sikerült kiszabadulni
2023. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A Kill Billből Kill-t játszó színész így halt meg kb.
2023. máj. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 bedrik ***** válasza:
100%

Talán a Billt játszó szinész.


"Holtan találták David Carradine amerikai színészt, a Kill Bill sztárját egy bangkoki szállodában. A 72 éves hollywoodi sztárt felakasztva találták meg a nyaka és a pénisze körül kötéllel"

2023. máj. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
4# :-) elismerem!
2023. máj. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer elkövettem azt a hibát, hogy egy szorosra meghúzott súlyemelő öv csatjához egy lakattal erősítettem a bilincset, közvetlen a zsanér hézagjain keresztül. A kulcslyukak befelé néztek. Amivel nem számoltam, hogy hiába nyitottam ki a lakatot, a zsanér a kezek természetellenes pozíciója miatt ( nagyon közel fogta az öv a testemhez a bilincset, így az sose tudott egyenesen állni) belevájt a lakatpántba. :D Próbálkozhattam akárhogyan, nem jött le a nyitott lakat legvégéről a bilincs. Vagy 3 órányi szenvedés, és széjjelsértett csuklók után, sikerült bejátszanom a kulcsot a bilincsbe úgy, hogy végre nem esett ki (előtte 10x is belement, de az elfordítás pillanatában kiesett :D ). Na, utána többet ilyet nem játszottam, a bilincset, meg a lakatot meg dühömben majdnem a kukába dobtam. :D Egyszerre volt baromi izgalmas és ijesztő is, mert nem volt kitől segítséget kérni.
2023. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
#6 hú, az kurvα izgató lenne ha valami hasonlót élnék meg, ekkor aztán tényleg az lenne, hogy bár egyszer kiszabadulok, előre nem tudom, mikor fogok :D
2023. máj. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A Térség című sorozatban van egy jelenet, hogy egy fazon feltalál egy új űrhajó hajtóművet, és a tesztelésnél elkezd kezd száguldozni. Majd annyira felgyorsul, hogy nem tudja felemelni a kezét, hogy leállítsa, elérje a féket...
2023. máj. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A baj akkor van,ha elszorítod az ereidet vagy korlátozod a légzésedet.
2023. júl. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Jövő hétre tervezek ilyen akciót, vannak ötletek hogy csináljam?
2023. júl. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!