Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Self bondage (önkötözés)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Self bondage (önkötözés) bakik? Volt már hogy valami félre ment?

Figyelt kérdés

Volt már, hogy úgy sikerült megkötöznötök magatokat, hogy nem sikerült kiszabadulni? Vagy akár úgy megbilincselni hogy nem tudtad magadtól levenni?

Hogyan szabadultál ki végül? Hazament valaki vagy nagy nehezen szóltál a szomszédnak? Milyen necces eseteitek voltak már?

Nyilván a kérdés olyanokhoz szól akiknek ilyen fétisük van és gyakran űzik.



2023. máj. 20. 15:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az interneten van pár módszer.Kezdőknek nem ajánlom,hogy egyedül csinálják!
2023. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer odabilincseltem magam a fűtéscsőhöz és a kulcs persze olyan messze volt hogy sehogy sem értem el.

Aztán a közelemben volt az íróasztal amit elértem és találtam gemkapcsot. Azt kinyújtva próbáltam a zárat felnyitni, kb 1 órányi szenvedés után feladtam de végül eszembe jutott hogy a fiókba vannak műszerész szerszámaim így azokkal már sikerült nagy nehezen 30 percnyi kínlódás után kinyitnom a bilincset.

jan. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kezek lábak össze bilincselve hát mögött, hason fekve ágyon. Szemeimet bekötöttem, kulcs mellettem volt. Forgolódtam szenvedtem, majd lelöktem a kulcsot. Töprengés után nem volt más választásom, utána kellett guruljak. Persze jól bevertem esésnél a vállamat térdemet. Majd még földön is kínlódás a kulcs után. Szerencsére el nem tört semmim, csak szép lila foltokat szedtem össze, csuklómon a bilincs nyoma napokig látszódott. Több mint 4 órát voltam így, eddig ez a rekord is, de azóta mindig van nálam vész kulcs
jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy lánnyal videochat volt, szub vagyok. Parancsokat teljesítettem, volt, hogy csak simán ki kellett vennem, de gyakran előfordult költözés, bilincs, pálca, kábel is. Egy dologhoz ragaszkodtam, az arcomat nem mutattam. Egyszer hátrabilincselt kézzel, egy száll kukiban beakadt valahogy a maszkom egy drótba, és lekapta a fejemről, akkor éppen egy nyúlós volt rajtam. Meglátta az arcomat, én meg csak el tudtam fordulni. Utána hetekig féltem, hogy rögzítette az egészet, de szerencsére tiszta lapokkal játszott. Egy kicsit kellemetlen lenne két év után a neten találkoznom magammal.
jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én este szorosan megkötöttem magam övvel és kötéllel, vádli a comb hátsó részéhez szíjjal, kezeimet hátam mögött nyújtva csuklónál kötéllel+könyök felett is volt egy szíj majd a csuklókötést átjátszottam a lábfejeimen és a bokámhoz kötöttem, a szám is kivolt peckelve meg a szemem is be volt kötve. Miután kiélveztem a helyzetet elaludtam és kb 6 óra mulva ébredtem meglehetősen kényelmetlenül, addigra a vér mint a kezemből mint a lábamból eltávozott( vagy legalábbis a keringés nagyban lassult) szoval nem az volt a gond h nem tudtam hogyan szabaduljak hanem nem tudtam használni a végtagjaimat, kb 20 perc vergődés után ment annyi vér a kezembe hogy eltudjam oldani a csuklomat a bokámtól ezután még fél ora volt hogy leszedjem a csuklomrol is a kötelet és kiszabaduljak, de a lábaimnak kellet legalább 1 óra hogy magukhoz térjenek. Nem mondom meglehetősen meg ijedtem és azóta óvatosabb vagyok bàr egy partnerrel izgibb lenne :) 28/F
jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!