Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mennyire fontos egy kapcsolatban, hogy orálozhassatok? Egy régi kérdés ("Lányok, nektek mennyire fontos egy kapcsolatban, hogy orálozhassatok?") mintájára.

Figyelt kérdés
2023. máj. 23. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Sokkal fontosabb, minthogy én részesüljek benne.. persze megértem, ha valakinek nem esik jól vagy nem szereti, mert én is így vagyok azt hiszem.
2023. máj. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon! És szeretem, ha büdös a p...a egy kicsit!
2023. máj. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Én szeretek nagyon és ha csak lehet csinálom is. Van, hogy ott vége is a történetnek idő híján, de azt sem bánom, sőt.
2023. máj. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Imádom, szeretem nyalni a pinát. Ha a páromnak ez nem annyira fekszik, akkor meg tudok lenni nélküle.
2023. máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Nekem alapnak számít. Aki nem szereti, ha nyalják, azzal nincs közös érdeklődésünk.
2023. máj. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem fontos, megvagyok nélküle.
2023. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Horst ***** válasza:
100%
Szívesen csinálom amennyiben a partnerem erre vevő. Megvagyok nélküle csak néha fordul elő, hogy kifejezetten szeretném csinálni.
2023. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nagyon ritkán van, hogy felizgulok arra, hogy kinyaljam a párom. Inkább a dominansabb nőket szeretem kinyalni, h lenyugozzem oket meg elelvezzenek, ha máshogy nem megy. De eddigi kapcsolataim többségében inkább szexeltunk, mert annyival jobb volt es csak külön kérésre nyaltam
2023. máj. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem mindennél fontosabb!
2023. máj. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

Mivel béna vagyok a dugásban,ezzel kompenzálok.

Ebben viszont nagyon jó vagyok.

2023. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!