Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, akik kapcsolatban éltek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik kapcsolatban éltek? Kielégültök minden alkalommal, amikor szexeltek a párotokkal? Máshogy kérdezem, kielégít titeket a párotok? Vagy csak az ő öröme a fontos?

Figyelt kérdés
Kiegészítés: a kérdés azokhoz a nőkhöz szól, akiknek nem elég bedugni és mozgatni a péniszt. Akiknek (mint a legtöbb nőnek tudomásom szerint) csiklóorgazmusuk van.
2023. máj. 23. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Férjem gondoskodik róla igen, hogy nekem is jó legyen.
2023. máj. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
A férjemnek az én kielégülésem fontosabb,mint az övé. Meg is van mindig.
2023. máj. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem minden alkalommal élvezek el, de ez nem függ azzal össze nekem, hogy ki vagyok e elégítve. Mert maga a szex jó, de van olyan, hogy stressz vagy akármi miatt akkor nem tudok elélvezni. Engem ez egyébként nem zavar.
2023. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Minden alkalommal kielégít. Fontosabb először az én élvezettem, mint a sajátja.
2023. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem így lenne akkor nem lenne a párom. Futottam már bele önzőbe - az volt az utolsó alkalom az adott pasival.
2023. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Hasonlót tudok írni mint a #3. Nem minden alkalommal élvezek el, de attól függetlenül maga az együttlét kielégítő. Testileg is annak érzem, de lelkileg mindenképpen. És hogy nem élvezek el, az nem férjemen múlik.
2023. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Igen, nem véletlenül vagyunk együtt. Minden alkalommal elélvezek ha szexelünk, kizárólag csikló orgazmusom van. Számomra igenis összefügg az orgazmus a jó szexel, ugyan úgy frusztrált vagyok, ha nem megy. Ha nem vagyok hangulatban, akkor nem is állunk neki. Korábbi partereimmel ez gyakran nem így volt, én is magamat hibáztattam, biztos én nem tudok elmenni, nehéz eset vagyok stb. Pedig nem, csak normális partnert nehéz találni.
2023. máj. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha úgy szexelünk, hogy mindkettőnknek van kedve, akkor persze, mindig elélvezek, párom odafigyel erre.

De persze van olyan is, hogy ő kanos, nekem nincs kedvem, akkor csak ő élvez, illetve őt elégítem ki, de akkor tudja is, hogy nekem nincs másra igényem.

Szóval nincs hiányérzetem.

2023. máj. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!