Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 50 év körüli férfitársaimat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 év körüli férfitársaimat kérdezem. Ti is érzitek úgy, hogy már nem kívánjátok a szexet? Nem érzitek ehhez már idősnek magatokat?

Figyelt kérdés
Nem "lerobbant" ötven éves vagyok de ez fordulópont volt az életemben. Párkapcsolatban élek. Párom elutasította a szexet. Kb. 6 -7 év szexmentes időszak után úgy érzem , hogy már nem érdekelnek a nők. Semlegesek számomra.

2023. máj. 23. 14:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Ne magadból és saját párkapcsolatodból indulj ki!
2023. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy én nem szokványos vagyok, de mai napig feláll ha wifesharingről van szó.

Imádom, ha szétdugják a feleségem, illetve én is szívesen dugom más feleségét.

2023. máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2. Ez most komoly? Biztos van ilyen is de nagyon elszigetelt eset lehet. :)
2023. máj. 23. 14:30
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Már 25 évesen sem kívántam.
2023. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4. Nagyon nagy mázlista vagy!
2023. máj. 23. 14:38
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Közel vagyok a hatvanhoz és még feláll.
2023. máj. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
6. Nem ilyen-olyan merevedési probléma miatti dologra gondolok hanem , hogy már eltűnik a vágy és már nőre nézni sincs kedved.
2023. máj. 23. 14:50
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A nejemmel 30+ év után már valóban nem nagyon van kedvem. Mással annál inkább.
2023. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

50 éves vagyok és rendszeres a szex majdnem minden reggel áll...

Ráadásul ha szoszéd fiatal csajt látom bikinibe áll tőle a farkam!

2023. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a vágy teljesen nem tűnik el, csak elszürkül, fogyatkozik. 65/F Nálam sajnos a merevedési problémákkal kezdődött, ami annyiból állt, hogy gyengébb lett a merevedés, és állandó ingerlés kellett a fenntartásához. Aztán nálunk is jött egy 6-7 éves szexmentes időszak. Azóta is minden nap kiverem. Most megpróbáltam újra kezdeményezni a dolgot, nem mintha annyira kívánnám, csak mert érzem, közeleg a vége a dolognak. De már nem akar sehogy sem összejönni. A vizuális ingerekre már én is érzéketlenebb vagyok, de kis simogatás piszkálgatás még felállítja. De csak annyira, hogy kiverni lehet, mást semmit.
2023. máj. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!