Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztése kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése kapcsolatban vagy anélkül? Kifejtem.

Figyelt kérdés

22 éves vagyok lány (szűz). Nagyon vágyom a testiségre, de nincsen kapcsolatom, korábban pedig random csak úgy akárkivel nem tudtam elképzelni, hogy lefeküdjek és nem is akartam.


Múlt héten lett volna lehetőségem lefeküdni valakivel. Egy összejövetelen egy sráccal akit egy közös barátunkon keresztül ismerek, eléggé összegabalyodtunk, amiből petting is lett. Ő szeretett volna szexelni, én mondtam, hogy nem (azt nem mondtam neki konkrétan, hogy szűz vagyok), mert nem olyanok voltak a körülmények, nem volt nálam óvszer sem (anélkül nem fogok) és ami a legfontosabb, hogy nem akartam olyannal akit annyira nem ismerek. Szóval ott akkor azt éreztem, hogy az már sok lenne.


Az illető egyébként rettentő vonzó (már amikor korábban találkoztunk is mindig megjegyeztem magamban), intelligens és az egész nagyon jó volt, figyelmes volt (megkérdezte nekem mi esik jól, simán elmondhattam, azt is ami nem, vica versa), szenvedélyes, magabiztos. Így, hogy nem sok tapasztalatom van meg pláne jó élmény volt.


Eddig is sokat járt a szex meg úgy a testiség a fejemben, de azóta meg egyfolytában. Nem tudok koncentrálni a dolgaimra, azóta az önkielégítés sem érdekel és használ, mert hiába lesz orgazmuson ha magamnak csinálom, baromira hiányzik, hogy ott legyen valaki más is. Folyton arra az estére, azokra a csókokra, azokra az érintésekre gondolok. Nem is feltétlen maga a személy miatt (nem vagyok belé szerelmes, meg semmi hasonló), hanem mert összességében nagyon jó volt.


Azóta elkezdtem gondolkozni, hogy mennyire lehet rossz elveszíteni olyannal aki nem a párunk. Ez simán ment, de a behatolásos szexhez nekem több bizalom kell. Legalábbis eddig azt gondoltam és ott akkor is. Ennek ellenére azóta is folyton azon morfondírozok, hogy ha minden más jó, figyelmes a másik, akkor vajon sérülhetek-e, vagy most megtenném-e, vagy mi lenne ha megtettem volna.


Érdemes várni arra, hogy olyannal veszítsem el akivel együtt vagyok (ami ki tudja mikor lesz, mi van ha évek) vagy lehet ezt "sérülés mentesen" és jó maradandó élményként olyannal is aki nem?

Nem azért, hogy ne legyek szűz, hanem mert baromira vágyom rá és kívánom.


(Külföldön élek, ez a srác se magyar és ha lehet a mocskos és/vagy troll kommentek, üzenetek kíméljenek, én se trollkodok.)



2023. máj. 23. 20:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Maga a szüzesség az nem egy olyan nagy érték, hogy tartogatni kelljen, és az első alkalom általában nem szokott jól sikerülni. Innen nézve szerintem nem kell tartós kapcsolatban lenni ezért, nyilván valami "szikra", vonzalom legyen meg.


Az viszont igaz, hogy a szex sokszorosan jobb egy jó párkapcsolatban, mint bármilyen alkalmi párkapcsolatban. De ez akkor is jó lesz, ha elsőre egy kalandból szerzel tapasztalatot.

2023. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, nem gondolnám értéknek, nem ítélkezem senki felett, a hozzám hasonlók felett sem (magamon sem) de azok felett sem akiknek mondjuk ennyi idősen már számos partnere volt. Nem ez alapján határozok meg embereket.


De ott van egyrészt a bizalom, hogy az úgy érzem kellene. Legalábbis eddig azt gondoltam. Most egy kicsit megkérdőjeleztem magamban, hogy mi is egészen pontosan az a bizalom ami nekem ehhez kell, mert pl.: vele minden teljesen rendben volt. Ha szóltam, hogy valamit ne, akkor leállt és az egészet tök normálisan kezelte.


A másik, hogy nyilván szívesebben tenném valakivel akivel szertejük egymást, de olyan most épp nincs és ki tudja mikor jön olyan ember az életembe akivel kapcsolatot is el tudnék képzelni. Az nekem meg még összetettebb.

Szóval kezdem kicsit megkérdőjelezni magamban ezeket a dolgokat.

2023. máj. 23. 20:21
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem te lennél az első sem az utolsó a világtörténelemben, aki így veszti el. Ha azt mondod, odafigyelő, gyengéd, és nem csak túl akart esni rajta, szerintem nem lenne ebből gond.


Viszont nem ártana azért tisztázni pár dolgot:

Azt mondod, nem érzel iránta semmit, tehát te elfogadnád, hogy lefekszetek, aztán akár folytatás sem lenne. Már csak amiatt sem érzem, hogy sérülnél. Hisz ennyit akarsz. Viszont nem ártana tudni, ő hogy gondolja. Mert ha szűz, ha nem, neki rosszul eshet, ha többet akar, te meg nem. Nem mondtad, lehet nem is tudod, ő egyáltalán szűz-e vagy sem. Az sem mindegy. A másik oldalban is gondolkodj, ne csak magadban.

A másik. Mindenképpen mond el, hogy szűz vagy, mielőtt sor kerül erre, mert hamar kellemetlen élménnyé válhat neked, ha nem teszed. Lehet ő bármennyire figyelmes, ezt nem feltétlen látja és ha úgy kezel, hogy nem vagy az, akkor az kellemetlen lehet számodra.

2023. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy vele lesz folytatás.:D Nem keresett azóta, mondjuk nem is vagyunk egymásnak semmilyen kontaktjai.

Vagyis soha ne mondd, hogy soha mert erre sem számítottam a legkevésbé sem, de kétlem.


Ő fix nem az, meg idősebb is valamivel mint én.


Nyilván ha szexre kerülne a sor (bárkivel is) elmondanám.

2023. máj. 23. 20:31
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, itt inkább úgy sérülhetsz, hogy többet gondolsz bele, mint ő. Hiszen neked az első, nyilván ez egy nagy szó, neki meg van pár már mögötte. Emiatt könnyen érezheted úgy, hogy valami többet várhatsz tőle, mert "odaadtad a szüzességed", nem csak egy (vagy pár) alkalmat. De az ő szemszögéből (pláne ha nem is árulod el, hogy szűz vagy) te egy helyes lány vagy, akivel kölcsönösen jól szórakoztak egy (néhány) éjszakán.
2023. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy túlreagàlt baromsàg,ha a tested is kivànja meg kell tenni,megélni ez egy szükséglet,ennyi...de nyugodtan szenvedhetsz,agyalhatsz még rajta vagy 10 évig....
2023. máj. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
Ronda dagi csajként örülj hogy valaki berakta volna. Gumi meg lehetett nála is, meg különben is sok facra fel se megy a normál óvszer vagy több méretet is tartasz magadnál?
2023. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy szeretnéd és megbízol a pasiban, akkor hajrá.
2023. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#8 ezt így honnan szedted, hogy én milyen vagyok?:D
2023. máj. 23. 22:24
 10/18 A kérdező kommentje:
Bocsámat #7.
2023. máj. 23. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!