Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex kapcsolatból szerelem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex kapcsolatból szerelem?

Figyelt kérdés

Már egy hónapja kavarok egy sráccal, egyre mélyebb és mélyebb a viszonyunk minden nap beszélünk, és egyre jobban kezdünk kötődni egymáshoz, sokszor néz, mindig mondja hogy gyönyörű vagyok, sokat lelkizünk, csókolózunk, mindig ölelget, és persze szexelünk is nagyon sokat, az elején meg beszéltük hogy ennél több nem lesz, de most itt tartunk már egy hónap alatt… be mutatott már az anyukájának együtt élnek pár éve mióta az apukája meghalt és az anyukája idős és beteg, szóval ezért találkoztam vele, a barátainak is be akart csak mondtam hogy nekem az már gyors lenne,

Mindig azt mondja hogy fél az egésztől, hogy belém szeret nekem meg csak fellángolás volt ez az egész, sokszor mondja hogy idő kell neki hogy meg bízzon abba hogy ez valós, és olyan sokszor mondja hogy már nem tudom józan ésszel eldönteni hogy igaz vagy valami másért mondja, elvégre a nők többsége szokta ezt mondani hogy nem bízok a férfibe mert sokszor át verték stb stb

Szóval fura mit gondoltok ? Tapasztalatok ?


2023. máj. 23. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Egyszerűen kéreti magát.
2023. máj. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%
Hát, srácként eddig mindíg azok voltak a legszánalmasabb nők az életemben, akikkel megbeszéltük hogy csak dugás, aztán előhozakodtak vele nonstop hogy együtt kéne lennünk meg apám f4sza... A "majd megváltozik a véleménye" tipusú nők a leg gázabbak, nem fog mást gondolni, b4szni akar nem szerelmeskedni.
2023. máj. 24. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

Hidd el férfiből is bőven van olyan, akinek az érzéseivel csak játszottak a nők és az ilyen férfi bizony óvatos.

De nálatok úgy néz ki, hogy ti már jártok.

2023. máj. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!