Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan akinek van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek van piercing a farkában, lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Milyen van? Fájt mikor berakták? Milyen problémákat okozhat? Behatolásnál nem féltek, hogy megsérül valami? Tudtok vele rendesen szexelni?

Van nő akinek ez tetszik?

Gondolom kevés….

Bármi egyébb amit a meni szerv piecingel kapcsolatosan el tudtok mondani, azt nyugodtan írjatok le.



#piercing #Farok piercing #Nemi piercing #Nemi szerv piercing
2023. máj. 24. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Arra a részre tudok válaszolni, hogy van-e nő, akinek ez tetszik. Nekem igen.
2023. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 10 évig volt piercing a fitymafékemben. A csajoknak tetszett, egy kis plusszt is adott szex közben. Magamnak szúrtam, egyáltalán nem volt vészes. Már ekkor is nagyon tetszett a Prince Albert piercing, amit a makkba szúrnak. Két és fél éve vettem rá magam és akkor elmentem egy profi piercerhez, hogy megcsinálja. A szúrás egyáltalán nem fájt, kb 1 hét alatt meg is gyógyult. Ha tetszik, akkor ne gondolkozz rajta! Bármi kérdésed van, szívesen válaszolok, írhatsz privátban is.
2023. máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zsolt32bp ***** válasza:
100%
Nekem volt elég sokáig a csajok imádták, szexben még egy kis pluszt is adott nekik, egyszer véletlen szaladtam a wc-re és beakadt az alsógatyába a fa.zom a földig ért ordítottam utanna vettem ki:)
2023. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!