Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit mondjak neki, vagy egyalta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki, vagy egyaltalan érdemes mondani valamit?

Figyelt kérdés

A barátomnak erekciós gondjai vannak mióta ismerem, par hete.

Ő ezekről nem vesz tudomást es szerinte minden jó csak annyi, hogy én nem akarok vele naponta lefeküdni es ezzel folyton szembesülni. Mivel hogy nekem ezek sikerelmenyt nem adnak ezek az alkalmak, meg ha ő ki is elegul. Mégiscsak egy érett férfiról van szó, akinek valamennyi önkritikája kene legyen es a teljesítményét tudnia kene értékelni.

En megsérteni nem akarom. Inkabb vállalom, hogy en vagyok az, aki kerüli a szexet. (most mar lehet, miutan ami volt, az nem volt soha rendben, a merevedési zavarai miatt)

Ő odáig van ertem es szerinte nagyon jó vagyok az ágyban, orálban eddig a legjobb nője.

Nagyon furcsa helyzet, minden jó csak mégsem.

Persze ki szeretne es próbál elégíteni engem oralis szex által de látva a lankadt peniszet, elmúlik minden vágyam, nem tudok kielégülni vele

Persze gondolok arra is, hogy egy fiatalabb nővel aki feszesebb, nem volnának ilyen gondjai. Normalis, hogy valahol azt erzem, hogy nem jövök be neki, de akkor meg nem ertem, hogy miert rajtam lóg es tőlem várja a kielégülést. Ajanljam en neki, hogy próbálja meg vékonyabb, fiatalabb nővel, mert lehet meg se fordul a fejeben ? (Negyvenesek vagyunk mindketten)


2023. máj. 24. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Pontosan mi a jelenség?

Nyalás közben nem áll neki, vagy szexnél is gond van?

2023. máj. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyalas közben sem, nyelves csókkal sem, szexben sem sokat, csak ha orálisan es kézzel izgatom
2023. máj. 24. 12:12
 3/4 A kérdező kommentje:
Szexre sem eleg kemeny a farka legtöbbször
2023. máj. 24. 12:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak pár hetes a kapcsolat, mondd meg, hogy szerinted nem passzoltok össze, és viszont látásra. Minél több idő telik el annál rosszabb lesz, és annál nehezebb is lesz jól kijönni belőle.
2023. máj. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!