Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Melyik a jobb? T...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Melyik a jobb? Teljesen simára gyantázott intim (ágyék, pénisz, golyók) vagy az elektromos borotvával rövidre trimmelt, nem szúrós kis szőr?

Figyelt kérdés

2023. máj. 24. 13:05
A kérdező szavazást indított:
Teljesen csupaszra gyantázott
Trimmelt, kis szőr
25 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Trimmelt. A golyók viszont legyenek csupaszok.
2023. máj. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Lényegtelen,nem szempont,ahogy neki jó.
2023. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Rövid szőr körülötte, de csupasz zacskóval.
2023. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Tízezred rangú kérdés, a pasi számít.
2023. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4.


Lehet, de azon nem tudom ilyen “egyszerűen” változtatni, hogy milyen pasi vagyok.


Kicsit ez olyan mintha azt mondanád, hogyha nem nyertél a genetikai lottón, akkor teljesen mindegy, mert szőrrel vagy szőr nélkül is csak akkor kellesz ha elég jó vagy alapból. (Amit nem tudok befolyásolni)

2023. máj. 24. 13:45
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
Hallomásból tudom, hogy szeretik ha van egy kis szőr. Ingerli a csiklót, és azt szeretik benne.
2023. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
teljesen csupasz. Szeretek orálozni, szőrössel meg az nem jó.
2023. máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
#5 nem ezt mondtam! Hanem azt akartam kifejteni, hogy nem attól lesz csajod hogy trimmelt v. borotvált v. akármilyen. A vágy, a vonzódás még bőven az ágy előtt dől el és nem az fogja egy nőt befolyásolni ebben hogy milyen a fazonod. Ha már ott vagy az ágyban akkor UTÁNA esetleg megkérdezed és pont.
2023. máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Piszkosul nem érdekli a nőket,mondom ezt nőként. Ha orálszexet akarsz,ne legyen bozont,ennyi a lényeg.
2023. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Számomra az a férfias, ha nem csupasz, hanem rövidre nyírt szőrzete van ott. Orális szexnél egyáltalán nem zavaró, vizuálisan meg még pont, hogy hozzáad.

Csupaszon mindig csak egy csiga jut róla eszembe...

2023. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!