Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez milyen állapot amiben vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen állapot amiben vagyok?

Figyelt kérdés

Megtudtam, hogy elejétől csalt a pasim. Egy egyszerű ferfi volt, nem túl jóképű se penzes , gondoltam emellett nyugalmat találok.

Ennel nagyobbat nem is tevedhettem, kiderult, hogy csalt vegig, meghozza egy stabil szexkapcsolattal es meg párral akikkel alkalomszerűen találkozott időnként.

Kiadtam az útját, többször is, de vegul csak mellette kötöttem ki mert visszakönyörögte magat es tagadott mindent es mar kezdtem kételkedni magamban, ha igazam van mert bizonyítékom nem igazan volt csak a megérzéseim, meg egy par messenger üzenet, es egyebek, beszélgetések stb

Amiert vissza fogadtam mert hianyzott vele a szex. 3 het utan mar jarni nem tudtam, fajt a petefeszkem, es mas pasi nem volt aktualis nem erdekelt, es nem ment az önkielegites sem. Csak rossszabb lett minden

Pánikot kaptam ilyenkor es visszafogadtam.

Ilyenkor azt mondta hogy mivel ő artatlan, csak azert szakítottam vele hogy massal lehessek, es nem jött össze, ami nem volt igaz. De ciki volt hogy ő ezt így magyarázta, emiatt mar nem meg szakítottam többször, (volt vagy 5 próbálkozasom) de mivel belesültem es hagytam visszajönni, mar nem szakítok, hanem gondolom hogy magatol szunik majd meg a kapcsolat mert szerintem massal fog elmélyülni hamarosan, neki.

Azt gyanítom hogy nárcisztikus személyiség zavara van mert rengeteget csal es hazudik es elhiteti hogy en vagyok a bolond es mindenkinek meséli hogy milyen féltékeny vagyok hogy engem röhögjenek.

De nincs erőm ebből kiszállni.

Ez szexualis függőség ?


2023. máj. 24. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem bozsaram, nem az. Hanem egy sz.r mérgező kapcsolat amiből kiléptél (korábban kellett volna). Teljesen más okból kötődsz hozzá.
2023. máj. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szexuális, emberi függőség. Gondolom nem nagyon volt még kapcsolatod, naiv vagy, azt hiszed ennél jobbat nem kaphatsz, nem érdemelsz. Bár eléggé meg vagy zuhanva, ha nem állsz talpra és adod ki az útját. Aztán meg ha hiányzik a szex és a szeretet akkor sincs semmi. Amíg nem tanulod meg jól érezni magad a bőrödben egyedül is, addig csak ilyen toxikus embereket fogsz bevonzani. Az egész leírásból süt hogy érzed hol a hiba, de könnyebb másra hárítani, hogy ő a f.sz veled, te meg az áldozat.. de ha f.sz is veled, csak rajtad múlik, hogyan viszed tovább az életed, senki máson.
2023. máj. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem te sem vagy normális
2023. máj. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

En nem felek a magánytól, elvalt vagyok en váltam el, es 10 evet eltem egyedul. Szeretek egyedul lenni.

Nem vagyok naiv sem, negyvenes nő vagyok.

Ezt a toxikus baratom is tudja rólam.

Vannak mas érdeklődők is irantam, de nem vonz veluk a szex gondolata. Akarmikor volna aki mellémfekudjon. De nem tudom miert vonz ez a pasi ennyire mi köt hozzá, ha nem a szex? Szerelem vagy mi ? En sem értem.

2023. máj. 24. 20:24
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy mitől olyan jó az ágyban a fickó, mi az az extra, amit nem tudsz elengedni?
2023. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyszerűen kielégít es van köztunk kémia amit massal nem érzek, egyelőre
2023. máj. 24. 20:35
 7/10 A kérdező kommentje:
Vannak nala sokkal jobbkepű pasik, de nem vonzanak mint ferfi
2023. máj. 24. 20:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor mi a baj? Nekem is volt olyan partnerem, aki azt mondta bármikor lefekszik velem, ha akarom. Ez most is így van.


Majd találsz olyat, aki vonz, erre kéne gyúrni.

2023. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Rugd ki a pasit a faszba véglegesen
2023. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Traumakötésnek hívják, olvass utána.
2023. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!