Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy átlagos lány (nem szexmáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos lány (nem szexmániás és nem is aszex) milyen időnként kívánja a szexet?

Figyelt kérdés
25 éves korára nagyságrendileg hány százszor/ezerszer szexelhetett már?
2023. máj. 25. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Az én párom a reggeleket kivéve, mindig kívánja. Ha nem én kezdeményeztem, akkor ő. :D


Eleinte nem merte elmondani de menzeszkor kívánta, később már azok a napok voltak a legjobbak.

Annyira vad tud lenni akkor, hogy rendesen zavarba jövök.

2023. máj. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Heti szinten nem tudok nyilatkozni, inkább havi. A menzesz előtti egy hétben nem annyira gyakori, abban max 3-5 alkalom. Egyébként naponta többször is kívánom, bármikor benne vagyok ha van egy szabad fél óránk :D Havi baj alatt is durván tudom kívánni és imádom, amikor a pasimat nem érdekli, csak kíván engem. Havi 30-40 alkalom szerintem simán megvan. Ez úgy, hogy néhány nap nincs semmi, aztán másnap mondjuk akár háromszor is sikerül. 24-26 között vagyunk.
2023. máj. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
0 és 10000 között bármennyi lehet. Ha van pasid akkor 20-on évesen simán naponta akár több is, ha fél évig szinlgi vagy akkor meg értelemszerűen azon időszakra nulla.
2023. máj. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Megkerdezhetem, hogy az elsõ ket valaszoló hany eves ?
2023. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
2: 24-26
2023. máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Köszi
2023. máj. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha kipihent vagyok, akkor kb heti 4. Ha keveset tudok aludni, akkor az alvás üti a szexet, elég heti 1-2 is.

27N

2023. máj. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Partnerfüggő meg, az is, hogy hullafáradt-e az ember, van-e stressz jelen épp stb.


Igazi-e a szerelem vagy csak olyan se veled se nélküled vagy úgy megvagyunk kapcsolat.


Én ezt már tárgyaltam több exemmel és teljesen változó.


Férfi létemre volt olyan bnőm, aki annyira az agyamra ment már, hogy hetekig nem szexeltünk (nekem nem volt már kedvem), utána hamarosan szakítottunk is.

2023. máj. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!