Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A merevedéskori fitymaszűkület...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A merevedéskori fitymaszűkület kiküszöbölhető ha nyugalmi állapotban hátrahúzva van viselve?

Figyelt kérdés
2023. máj. 25. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább úgy lehetne megoldani, hogy tornáztatva van. Mikor merev, mindig próbálgatni felhúzni, de nagyon finoman, hogy ne sérüljön. Egy kád meleg vízben ülve könnyebb lesz, mert a meleg víztől kicsit puhul a bőröd. De tényleg csak óvatosan!
2023. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Tobbet kell masztizni
2023. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

A masztizás nem fog javítani semmit.

Persze a másik út a doki.

2023. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Ezt csak urológus tudja orvosolni egy apró kis bemetszéssel.
2023. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem kamaszkoromban volt ilyen, kinőttem (sok maszti, és tudatosan sokat húzogattam, nyújtottam lankadtan).
2023. máj. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Blankolás
2023. máj. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nézesd meg szakorvossal! Ha fitymaszűkületed van és hátrahúzva megmerevedik, könnyen lehet belőle parafimózis, amivel viszont azonnal orvoshoz kell fordulni!
2023. máj. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!