Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kifejtenéd ezt az 1-10-es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifejtenéd ezt az 1-10-es skálán való pontozást kérlek?

Figyelt kérdés

Soha nem értettem ezt a pontozósdit, mi értelme van egyáltalán????

Mit jelent mondjuk hogy valaki 7-es, mitől nem lehet 8-as, de miben jobb, mint egy 6-os?


Egyébként az megvan, hogy nem mindenkinek ugyan az jön be és lehet, hogy neked maga a tökéletesség valaki, aki nekem totál nem tetszik???


2023. máj. 26. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Túl sok nincs de így egyszerűbb kifejezni melyik csaj mennyire tetszik mintsem pl. színekkel, vagy ételekkel. Azé' az hogy 10 pontos egy csaj csak könnyebben értelmezhető másoknak mintha azt mondanád ó ez a csaj egy sajtos hamburger :D
2023. máj. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

10: életem szerelme

9: semmi hiba nincs benne, de nem életem szerelme

8: nem életem szerelme és majdnem tökéletes

7: nagyon jó, elfogadnám, de nem tökéletes.

6: erős átlag, vállalható.

5. gyenge átlag, vannak bajok, sokaknak ez jut.

4: Gondok vannak.

3: Nagyon nagy bajok vannak.

2: Visszataszító, senkinek nem kell.

1: Valamilyen fogyatékkal élő, ha csak szexuális értelemben nézzük, akkor az emberek 99.99%-ának vállalhatatlan.

2023. máj. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es: azért a sajtos hamburger egyértelműen 10 pont🤣
2023. máj. 26. 00:49
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es: valami ilyesmi felsorolást akartam látni.
2023. máj. 26. 00:50
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Embere válogatja: van, aki az arc-szem szerint osztályoz, van, aki teljes alak szerint.
2023. máj. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
De amúgy mennyire kell hülyének lenni, hogy azt gondold ha valaki skáláz egy nőt, férfit az nem azt fogja jelenteni, hogy akkor kész, ennyi, ő mostmár mindenkinek 6os mert a Béla aztmondta.. Nyilván mindenkinek szubjektív a kinézet. Ez csak annyit jelent, hogy az adott személynek mennyire jön be a másik. Azt meg hogy nem tudsz értelmezni egy 1-10ig terjedő skálát, hát..
2023. máj. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Áh.. srácok: ha kérdés nélkül lenyeli az már 9-es. :D
2023. máj. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

10/7 alatt semmi 0

10/7 elmegy

10/8 jóvóna

10/9 b*nám kifejezetten

10/10 hát mit tudom én xd

2023. máj. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!