Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckoldnál izgat valakit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckoldnál izgat valakit a clean up?

Figyelt kérdés
Láttam videóban,nagyon megtetszett. Simán kinyalnék egy csajt akit telenyomnak. Ki az akit izgat,és melyik része?

2023. máj. 26. 06:30
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. máj. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
93%
Fejben nagyon izgat, de ha ott lenne előttem a feleségem g*cis puncija, nem biztos, hogy bele tudnék nyalni. De ha mégis, akkor meg nem tudnék utána a szemébe nézni, mert nagyon szégyellném.
2023. máj. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
89%
Női szemmel szerintem szexi
2023. máj. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
77%

Nekem egy domina egyszer elhozta egy óvszerben a pasija spermáját, és egy dildóról le kellett szopnom az egész adagot. Ez volt az ára annak, hogy kinyalhassam a punciját utána és hogy elélvezhessek a lábaitól.


Utána nagyon furcsán éreztem magam, de utólag visszagondolva izgatónak találom.


És a kérdésedre válaszolva izgat, és nagyon szeretnék kipróbálni egy ilyen cuckold kalandot. Akár a punciból kinyalása, vagy hogy a nő szájába megy el az illető és úgy kell smárolni vele, így már a nyálával is keveredik.


De talán azt is megtenném, ha a nő arra utasít, hogy vegyem a számba a másik srác farkát/együtt szopjuk.


Ezek csak videóban látott fantáziák, nem tudom, hogy valaha valóra válnak-e.


26F

2023. máj. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Izgatottan szoktam várni,hogy hazaérjen. Én nem szoktam ott lenni. Néha azt sem tudom kivel volt,ill. nem ismerem személyesen.
2023. máj. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Csak addig izgató míg én elnem élvezek .utána már nem tudnám megtenni
2023. máj. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
96%
Nálam is így van,utána gusztustalannak tartom.
2023. máj. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
59%
Beszálló bull lennék
2023. máj. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
77%

Engem is izgat. Sajnos a nőknek ritkán van ilyen vágya, szóval még nem jött össze.


27f bi

2023. máj. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
36%
De sok beteg elme van...
2023. máj. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!