Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, könnyű benneteket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, könnyű benneteket felszedni, mi kell hozzá, hogy érezzétek, hogy nektek kell egy pasi?

Figyelt kérdés

2023. máj. 26. 22:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
17%

1-es hozzászóló vagyok. Ahogy mondtam saját mamám mondta neki a kocsi nagy és fekete, aki már szinte beszállni sem bir egy kocsiba olyan öreg. Nagyapámnak is volt autója igaz fehér. Azt is megmondta mamám, sosem kellene neki jogsi nélküli csávó (nem is volt olyanja)


Meg azt is, hogy kerüljem a nőket, mert mind csak pénzre megy. Akkor mit higyjek itt kamus férfiaknak, akik nőnek adják ki magukat, hogy védjék a nőket???


Bizony kell az a fekete Bömbi. Nekem nincs, nem is lesz, és nőm sem lesz soha.

2023. máj. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
69%
Helikopter a minimum.
2023. máj. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
64%
#11 ezt a kommentet csak nem nekem céloztad?! :) (#9 vagyok)
2023. máj. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

A golddiggereket könnyű HA sok pénzed van. Bár a németből okosított használt 3-as bömössel csak bizonyos "körökben" leszel menő 😂

Az összes többi nőnél könnyű kalandra pasi nem boldogul, max. Férfi (nagybetűvel írva).

2023. máj. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
50%
10: Kiröhögnek. Luxus jahkt, magánsziget a minimum.
2023. máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
92%
Egyik pasimnak se volt kocsija, de jogsi se soknak. Se lakás, max albi. Viszont kedvesek voltak, odaadóak, törődők, közös volt az értékrendünk és az elképzelésünk is. Ennyi.
2023. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

Tuti van valami a pasidban, ami pénzileg is fontos számodra.


Pénz nélkül NEM létezik szerelem. Diploma már alapból egy kis pénz (vagyon). Gazdagok a szülei, mert egyetemet kijárni nem ingyen van.


Nem létezik csupán a 2 szép szemedért szerelmes legyen beléd egy nő. Férfiak mások, ők a hajléktalan nőt is megkívánják, ha formás a popója.

2023. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
#17 diplomája sincs most jobban érzed magad?!
2023. máj. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
77%
#17 Én egy ruppótlan senki egyetemista voltam, mikor egymásba szerettünk a feleségemmel.
2023. máj. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
95%
Egy exem volt aki kijárt egy egyetemet. Egyedül nevelte az anyja aki idősek otthonában volt apolo, és albérletbe laktak. Szoctámból meg ösztöndíjból élt ami nem sok. Hol itt a pénz? Nem mindenki ilyen felületes, bármily meglepő.
2023. máj. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!