Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, könnyű benneteket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, könnyű benneteket felszedni, mi kell hozzá, hogy érezzétek, hogy nektek kell egy pasi?

Figyelt kérdés

2023. máj. 26. 22:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
71%

17

Lehet egyetem mellett dolgozni is, tandíjat meg csak akkor fizetsz, ha szarul tanulsz.

2023. máj. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
91%
Továbbá ott a koli, mint nekünk.
2023. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
94%
Yep, az egyetemen a többségünk csóresz egyetemista volt a koliban, se lakás, se kocsi, péntekre totál ruppótlanok voltunk a csütörtöki bulik után. Mégis volt aki sorban szedte fel a csajokat az egyetemi bulikban, más meg (ha egyáltalán lejött bulizni) 0.0 eredmény. Na szerinted mi volt akkor a kettő típus között a különbség?
2023. máj. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű, de a kiszemelt személynek az lenne. Kár, hogy akik nekem tetszenek, azok engem észre sem vesznek soha. Akinek meg tetszenék, az nekem nem az esetem sajnos, nehéz dolog ez. Pedig nem irreálisak az elvárásaim, de olyannal akarok összejönni, aki kívül-belül az esetem.
2023. máj. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!