Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bepisiltem vagy mi lehetett ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bepisiltem vagy mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Szex közben, amikor elmentem, bepisiltem, pontosabban jött belőlem egy jó adag váladék. Aztán azonnal elmentem WC-re, mert megijedtem, de nem volt nagy vizelési ingerem, persze tudtam pisilni de úgy vettem észre mintha mégsem az lett volna.

Mitől lehetett ez?



2023. máj. 27. 09:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
28%
Bárcsak a számba jönne egyszer az a pisi orgazmus, egy csini csajból :'(
2023. máj. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
41%

#10 Ha a folyadék a kutatók szerint húgycsőből jön, akkor mégis mi az a nem síkosító hatású víz szerű folyadék, ami elönti a hüvelyt ujjazás hatására, majd olyan mintha az illető bepisilt volna?

Egy nő mondta régebben, hogy ezért kell felszabadítani a hüvelyét orgazmus közben, hogy szabadon tudjon távozni a folyadék, amit spriccelésnek nevezett, mivel spriccelve jön ki.

Bocsi, de én a nőknek hiszek és a saját tapasztalatomnak.

2023. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
49%
Ez valóban egy spriccelos orgazmus volt!Van olyan nő,akinek a huvelyebol annyi nedv távozik,hogy olyan,mint a férfiaknál a magomles! Azért is kérdezik sokan, hogy a nőknek is van magomlesuk!?
2023. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
84%
Dŕága 12es. Ahhoz, h a hüvelyből spriccrlve jöjjön bármi, ahhoz a keresztmetszetét tekintve adott pillanatban iszonyat mennyidégű folyadéknsk kellene jönni nagy nyomással. Tanultál fizikát? És akkor nem az a kis vékony sugár lenne. Húgycső, pisi , és ennyi. Annyira ciki, h h férfitársaim jelentős része olyan misztikus dolgot lát ebben, mint az ufo. A te elmèleted szerint honnan jön , mi termeli és miért a vékony sugár, amit a punci nyílása nem tesz lehetővé?
2023. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
83%

12/14-nek


Akkor mivel magyarázod, hogy az összes nőnél az a sötétkék színű folyadék jött, amit előtte az orvosok a húgyhólyagba fecskendeztek? Hogyha nem onnan jön, akkor mégis hogyan vándorolt el máshová??

A videón is jól látható.

2023. máj. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
77%
15 ha értelmezed amit írtam, pont az a lényege, h pisi és nem más misztikus dolog. Így a kék folyDékod a húgyhólyagból teljesen ok. Ennyi
2023. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
8%
Én nem beszélek semmilyen kis vékony sugárról... Erről ti írtatok. Elhiszem hogy vannak nők, akik bepisilnek közben, de én a hüvelyből folyó folyadékról írtam, amit el kéne nevezni valaminek, ha egyszer női ejakuláció már nem lehet.
2023. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Viola811 ***** válasza:
100%
Ez squirt volt. Teljesen normális. Én is szoktam spriccelni.
2023. máj. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
12%

eleg fogalmatlanok vagytok!

ahogy a pasiknak lehet több az előváladéka, a nőnek is lehet több. ezek a cuccok arra alkalmasak, hogy ne okozzon sérülést a behatolás! ettől olajozott a műszer! a női spriccelés mivel, hogy a hugyhólyagból távozik bizonyos ingerek hatására ( nem orgazmus ). ha jól eltalálod a g pontot akkor lesz spriccelés, ami a hyugyhólyagból távozik. a 12-el ellentétben nekem tényleg van benne tapasztalatom, 2 partneremnél is tudatosan ingereltem a g pontot, és több próbálkozás után már rendszeres volt a spricc. de előső alkalom mindig kellemetlen, szégyelte magat a hölgy partner!

2023. máj. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
66%
18-as légyszi világosítsd fel a köznépet, hogy honnan távozik! köszönöm!
2023. máj. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!