Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 Éves vagyok, és bepisiltem...

C-vitamin 500 mg kérdése:

14 Éves vagyok, és bepisiltem éjszaka, mitől lehetett?

Figyelt kérdés
14 Éves fiú vagyok, és bepisiltem 5 elött egy kicsivel, arra ébredtem, hogy pisilek az ágyba. Este nem kellett pisilnem, ezért nem mentem el. Már vagy 6 éves korom óta nem pisiltem be soha...

2018. márc. 28. 05:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Esetleg az lehet az oka, hogy erős izomlázam van a hasamban?
2018. márc. 28. 05:27
 2/13 anonim válasza:
100%
Lehet rosszat álmodtál.
2018. márc. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Már az is érdekes, hogy 6 évesen bepisiltál. Talán ugyanaz az oka most is, valami élmény.

Akkoriban nem derítettétek ki az okot?

2018. márc. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Én is kb 14 éves koromban bepisiltem, de félig szándékosan, vagyis ugyanígy ébredtem, de kőkeményen állt a farkam. Aztán odanyúltam megszorítottam, és valahogy ösztönből elkezdtem húzogatni, szorongatni, mai fejjel úgy mondanám, "felfedezni" magam. Ez volt az első elélvezésem a hasamra :-)

Aztán még pisiltem rá. És nemérdekelt az ágynemű és semmi.

Bennem örök élményként maradt meg.


Lehet, nálad is hasonló az indíttatás tudat alatt.

2018. márc. 29. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet rossz álom
2018. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Bárkivel megesik.Ha nem sűrűn fordul elő akkor ne foglalkozz vele.De ha igen,akkor érdemes kivizsgálni az okát.
2018. ápr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
61%
4-es válaszadónak is lehet igaza,sokan vagyunk ezzel így :)
2018. ápr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak egyszer pisiltál be vagy tőbszőr?
2018. ápr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szüleid mit mondtak?Nem akarnak orvoshoz vinni vele?Kevés jött csak vagy az összes kijött? Velem nem történt még ilyen de olyat már sokszor álmodtam hogy nagyon kell pisilnem és végül valahol tudok és kajak érzem ahogy rendesen pisilek.Aztán felébredek de hála égnek nem pisiltem be még egyszer se 14f
2018. ápr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Én speciel amikor beteg voltam (laz es hasonlok) ejjel annyira nem voltam magamnal hogy en is bepisiltem,de eogton en magam huztam,es mostam ki az agynemut..azota nem fordult elo

14/F

2018. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!