Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A hétvégén felmegyek hozzá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hétvégén felmegyek hozzá, filmezés a terv, megkért, aludjak ott. Készüljek, hogy lesz valami?

Figyelt kérdés

3 randink volt eddig és még csak az ölelésig jutottunk.


Nőként nem akarom kezdeményezni a csókot, ez valamiért mindig a férfiakra hárult eddig, de őt nem igazán értem, mert lelkes nagyon, de úgy tűnik nem akarja elsietni a dolgokat. Nagy váltás lenne, ha filmezés után most meg nekem esne kb.


Egy barátnőm járt már így, épp csak eljutottak a csókig amikor először ott aludt a srácnál. Semmi nem volt gyakorlatilag, mondjuk nem is maradtak együtt. Ezek szerint hiányzott a kémia.


Nem tudom mi lenne a megoldás, legyek nála rámenősebb? Erőltetni nem akarom, de a csókig jó lenne eljutni.



2023. máj. 29. 10:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"végül dobott mert nincs túl az exén."

Rossz duma.

2023. jún. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem tartom rossz dumának, mert 5 hónapja ért véget élete első igaz szerelme, ami majdnem 10 évig tartott. Nem mindenkinek sikerül ezt csak így kiheverni. Mondta h előttem is próbálkozott egy lánnyal, de vele még annyira se ment az összhang, mint velem. Azt mondta nem tudna áltatni meg kvázi kihasználni szexuálisan, mert hogy túl jó csajszi vagyok ehhez (jelentsen ez bármit).


De én éreztem h valami nem oké, mert a 2. Randin se volt csók meg szinte semmi intimitás. Ebből nem az ottalvós szex következik, hanem a szakítás, tudtam, hogy ez ilyen.

2023. jún. 3. 01:18
 13/14 anonim ***** válasza:
34%
De te azért felmentél volna hozzá... ;)
2023. jún. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta nem tudna áltatni meg kvázi kihasználni szexuálisan, mert hogy túl jó csajszi vagyok ehhez (jelentsen ez bármit)."


Hú de xar duma ez!!

Túl jó vagy hozzam!!Kb mindenki a legjobbat akarja kifogni maganak de ő nem!!Te túl jó csaj vagy!!

Neki egy sílányabb kell,akit már természetesen ki lehet használni!!

:D

2023. jún. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!