Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pesten lazábbak a csajok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesten lazábbak a csajok egy kis actionre?

Figyelt kérdés
Úgy értem mennyire lazábbak vidékhez képest ha mondjuk buliban kinézek valami kiscsajt magamnak és tegyük fel én is bejövök neki, hogy időközben eltudunk menni hozzám hogy dugjunk egy nagyot?
2023. máj. 29. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Ahan.
2023. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a kiscsajtól függ, mivel nem lehet mindenkire ráhúzbi, hogy jajj Pesti akkor biztos leszop.. :D
2023. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Pesti prosti. Indulj ki ebből.
2023. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azé én láttam falusi diszkót, amihez képest Pesten csak maszatolás ment
2023. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem, kisfiam, pesten sem állatok élnek hanem emberek! Te is próbálj ennek megfelelően nézni a lányokra, ha már a férfias keresztény erkölcsöt nem ismered, az emberi méltóságot tartsad tisztwletben! Nehogy visszanyaljon a fagyi, kisfiam, mert akkor oda kapsz a kezeddel a gatyádhoz és leguggolsz
2023. máj. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
What???Nem bunkón agresszív nyomulósra gondoltam
2023. máj. 29. 23:27
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom semmivel sem lazábbak mint egy nagyvárosi, vagy kisebb települési diszkóban, szórakozóhelyen. Az egyetlen különbség, hogy a Bp-i szórakozóhelyen többen vannak (meg sokkal-sokkal több szórakozóhely is van) és nem ismer mindenki mindenkit. Több ember = több lehetőség DE több "pályázó" is. Szóval ha bárhol máshol sem megy a csajozás flottul akkor Bp-n sem fog.
2023. máj. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ez nem teljesen így van, egy nagyobb diszkóban több a lehetőséged, hiába több a "pályázó"
2023. máj. 29. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!