Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg van olyan ,hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan ,hogy a mostohaapu meg a mostohalány összemelegednek vagy csak a felnőtt filmekben találják ezt ki ?

Figyelt kérdés

2023. máj. 31. 13:08
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
58%

Konkrét példa kell?

Soha nem csíptük egymást a nevelt lányommal. Aztán elköltözött, de tatotta velünk a kapcsolatot.

Úgy adódott, hogy nekem abban a városban volt dolgom ahol lakott, de ezt Ő nem tudta.

Viszont panaszkodott, hogy valamit meg kellene csináltatni, kihez forduljon?

Rátelefonáltam, és fel mentem hozzá megoldani a problémát. Közben beszélgettünk, hogy ameddig ott lakott sokszor hallotta, hogy anyucinak valami nagyon tetszik. Ht így lett a szüzessége elvéve.

2023. jún. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
86%

Én is megdugtam a nevelt lányom párszor. Sokszor direkt félmeztelenül mászkált előttem, ilyenkor az anyja mindig rászólt, hogy öltözzön már fel. De amikor az anyja nem volt otthon, a lányt semmi sem zavarta, simán tette-vette magát előttem.

Volt hogy fürödtem a kádban, és azt mondta, hogy mindjárt beül mellém. Mondtam neki, hogy oké, legalább nem leszek egyedül. Be is ült, és ott kiverte nekem én pedig megujjaztam.

Aztán volt, hogy 2-3 napig kettesben voltunk otthon, sokszor együtt fürödtünk, néha dugás lett a vége.

2023. jún. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
89%
Előző vagyok, elfelejtettem, hogy nálunk így indult, hogy általában én vettem neki új telefont, és segítettem átmásolni a régi cuccait az újra. Mindig tele volt maszturbálós videókkal a telefonja, azt videózta ahogy maszturbál. Próbáltam úgy tenni, mint aki nem látja őket, de mindketten tudtuk, hogy nem lehet nem látni őket amikor másolom át a képeit a régi telefononról a gépemre, és onnan az újra. Volt hogy ki is ment a szobából, amíg én átmásolom a képeit.
2023. jún. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
91%
Maunika show tele volt vele
2023. júl. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
100% hogy van sok
2023. júl. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
70%
Sokszor még mostohának sem kell lenni. Biztos vagyok benne, hogy sok ki sem derül.
2023. szept. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
41%
21, 22 ha nem kamu, akkor ti betegek vagytok..
2023. szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
37%

Közelünkben volt egy család, és a 90-es években volt itt sláger, hogy az apuka el ujságolta eléggé ittas állapotában, hogy meg szokta néha dugni a nagyobbik lányát ! De az a felháborító, hogy a nagyobbik fiam is dugja.És az anyját is! Anyja azt mondta a gyereknek, Jobban dugsz mint apád ! És a srác mondta,: EZT MONDTA A HUGOM IS !

Hogy aztán mennyire igaz, vagy nem ?? De az apa ezt mondta piásan.

2023. szept. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg van.


Nekem az exférjem kefélt a lányommal évekig. Nem volt köztük vérrokonság, a lányom simán elcsábította egy kis itallal. Kiköpött én, csak 20 évvel ezelőtt a férjemnek sem kellett sok. Évekig dugtak úgyis, hogy a lányomnak volt több pasija közben (apja vére).

2023. szept. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
29- azóta milyen a viszonyod a lányoddal?
2023. szept. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!