Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert izgat ennyire, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert izgat ennyire, ha vadidegen lanyokkal szexchatelek?

Figyelt kérdés
Egy ideje rakaptam erre, es ugyan baromi melos castingolni (kep nelkul persze, eleszor szoveges reakciok, utana szobeli beszelgetes alapjan), de akivel ejutottunk olyan szintre, baromi izgato igy utolag is visszagondolni ra. A hatalmas elvezeseik hangja meg mindig itt van a fulemben, es valahogy buszkeseg tolt el, hogy ezt igy a fizikai jelenletem nelkul is ossze tudtam naluk hozni…

2023. jún. 1. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok.

21F

2023. jún. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Szintén zenész! Bár némi képanyag sokszor gyorsabban hat mindkét félre...
2023. jún. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én férfiként képet sosem kértem, hívásban vagy videohívásban sokkal személyesebb, jobb élmény nekem.
2023. jún. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de olyankor nem te hozod össze legtöbbször. Jellemzően a lányok maguktól is elélveznének, te maximum csak egy pluszt adsz nekik.

De amúgy tényleg jó szórakozás

18l

2023. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4!

Győzöd még a privátokat? :)

2023. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert még fiatal vagy.

Néhány alkalom után nincs benne kihívás és izgalom se sok, ha csak szöveg van.

2023. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Imádom csak nehéz jó partnert találni. Egy stabilt rendszereset pedig sajna lehetetlen pedig kerestem. F
2023. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!