Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostit mennyire veszélyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostit mennyire veszélyes kinyalni?

Figyelt kérdés
2023. jún. 1. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Gondolj csak arra hogy előtted 5-en jártak benne csak aznap
2023. jún. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Semennyire
2023. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Hányadszor teszik még fel ezt a kérdést?
2023. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem veszélyesebb, mint egy natúr francia. Azt meg a prostik 99%-a csinál, max van aki felárért cserébe. Aztán azt mégse kérdezi senki, hogy gumi nélkül leszopatni a bércsajszit veszélyes e? Pedig ott is lehet már 5 másik farok megfordult, csak aznap.
2023. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Nagyjából kéthetente járok prostikhoz, szinte mindig szoktam nyalni is. Eddig semmi bajom nem lett tőle.
2023. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5.


De voltál is valamilyen szűrésen? Mert ezek a dolgok sok évig lappanghatnak…


Amúgy szerintem prosti függő, hogy mennyire veszélyes.


Én tudok olyanról aki nem nyeli le, tutira nem engedi senkinek a gumi nélküli aktust, de még csak az ujjazást sem engedi.


Amit vállal az a natúr kölcsönös francia, meg az aktus gumival.


Igazából ha használ antibakteriális mosakodót, meg szájvizet, minden vendég után, akkor a legtöbb dolgot ezzel ki is védte.


Nyílván azokat a betegségeket meg már rég megkapta, amivel a felnőttek 80 százaléka rendelkezik a statisztikák szerint, dehát ha szexelni akarok akkor azt úgyis előbb vagy utóbb elkapom, ha prostival szexelek, ha mással.

2023. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
Fúj...
2023. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#6 Voltam már szűrésen, egyébként meg a nyalással elkapható betegségeknek szoktak lenni tüneteik a szájban. Az mondjuk igaz, hogy megválogatom, kihez megyek el. Csak netről kinézve, lakásra, pozitív értékelésekkel rendelkező lányhoz.

Amivel a felnőttek 80%-a rendelkezik, azzal mire gondolsz, pl. herpesz? Azt én még szűzen elkaptam.

2023. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Herpesz, HPV.
2023. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

Ha amúgy natúr dugást nem vállal gumi nélkül akkor nem neccesebb mint egy random nővel csókolózni a szombat esti dizsiben.

Bár túl sok értelme a prostit kinyalni sz'tem nincs, mert nem fogja élvezni akkor meg minek? Ettől ha ennyire rá vagy kattanva csináld, de én tuti nem fizetnék ezért egy fillér felárat sem.

2023. jún. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!