Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit gondoltok a Coronavírus...

Mit gondoltok a Coronavírus elleni oltásról? Mennyire veszélyes? Ha veszélyes, akkor miért pontosan?

Figyelt kérdés

2021. nov. 25. 22:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%

Háziorvosodat kérdezd meg. Van -e valami betegséged? Attól függhet.

Nyugatit ajánlanám ha oltás mellett döntesz. Moderna ami nem nagyon van vagy Prizer.


Veszélyes? Kevés esetben veszélyes. Krónikus betegeknek is ezt adják.


Mellékhatások hőemelkedés vagy láz, levertség az gyakori egy napig.

Főleg a második dózis után.

Ha voltál már Covidos akkor a Modernát nem javasolják, azt megszenvedik az emberek. Sokkal több hatóanyag van a Modernában, emiatt sokkal aktívabban reagál a szervezet rá.

Egyéb iránt öregek akiknek már gyenge az immun rendszerük megszenvedik az oltást. Sajnos pont ők nem bírják.

Van pár aki betegeskedik oltás után. Mennyire nem tudom senkit nem ismerek akit levert volna. Van egy kolléganőm akinek felborult a ciklusa. 1000 fős cég. Jár dokihoz de munkaidőben teheti és fizetik neki a távolétet, de nem kötik az orrunkra pontosan mi van. Álítólag már minden rendben van. Hja igen Pfizert kapott. Nálunk nem volt kötelező az oltás. Viszont mindenki kérte.


Kínait semmilyen szín alatt se kérd.

Elvileg ennek van a legkevesebb mellékhatása, és hatása is egyben.


Astra problémásabb, volt néhány trombózisos és agyvérzéses eset. Egyész UK -t ezzel oltották és oltják. Szóval ez sem olyan gáz.

Orosz nagyon hasonló oltás ehhez.

Probléma abban rejlik hogy egy ártalmatlan virust használnak az oltóanyag szervezetbe juttatásához.

Erre viszont az első oltás után immunis leszel. Úgyhogy az oroszok minden oltáshoz más virust használnak.

Itt is jellemző mellékhatás a levertség, hőemelkedés, láz egy napig.


Van még a Jansen az egydózisos de nem olyan hatékony mint a 2 dózisos Pfizer vagy Moderna de valamivel hatékonyabb mint az Astra és az Orosz.

Mellékhatás ua.


Nyugatra ha utazgatni akarsz akkor a Pfizer, moderna, Jansen a legelfogadottab és elfogadják még az astrat is, meg hol az oroszt ill hol a kínait is egy két országban.


Mindegyik kisérleti szer abban az értelemben hogy semmilyen hosszú távú tapasztalatunk nincs egyikkel sem.


Nem, nem oltottakkal vannak tele a kórházak.


Neked kell dönteni. Kéred vagy nem.

Te tested, te életed.

2021. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
62%

Egyébként Moderna-ból egy csomó van.

Most jelentkeztem oltásra és kismillió időpont volt Moderna-ra, igaz én Budapestet néztem.

2021. nov. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Miért vagy mire lenne veszélyes?
2021. nov. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
Múlt héten halt meg 2x oltott ötven körüli ismerősöm covidban az intezíven. Oltatlan ismerősöm még egy sem. Több oltott és oltatlan ismerősöm otthon pár nap alatt beavatkozás nélkül meggyógyult. Ha nem oltottakkal lennének teli a kórházak, valószínűleg naponta közölnék a számokat. Ezt egyébként Németországban sem teszik közzé. Vajon miért?
2021. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%

#4 Európa elkezdett kihalni az oltások miatt. Oltottak hullanak mint a legyek. Utcán is szana széjjel hevernek a halottak.

USA -ban ugyan ez. Kínai kolóniák meg Arabok már jelezték hogy akkor szívesen benépesítik 10 év alatt a kontinenst.


Már csak az az egy kérdés megválaszolandó hogy oltás előtt hogy a faxomba haltak meg tőle ha most csak az oltottak halnak meg?

Erre még ki kéne találni valamit? Kamu központ mit mond?

vagy a biztiőr aki mindent is tud a betegekről?


Sőt a kötelező oltásokat is mind ki kell vezetni mert aki megkapta az meghalt mind. Sőt ha eddig nem akkor majd ezután fog.

Mutasssss nekem kötelező oltott embert aki legalább 120 éves? Ugye hogy nincs! Hát ez az oka.


Minden szagértő kommentelőnek orvosi diplomát! Illetve szakvizsga bizonyítványt! Amelyikhez látszólag nagyon ért.


No ennek fényében gondold át a hazugságaidat! ;o)

2021. nov. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Imádom ezeket az "oltással rendszerszintű népirtás zajlik" című elmebajokat. Picit csak gondolkozni kellene...tudom hogy sokaknak nem erőssége.


Van a népnek az egyik fele, amelyiknek azt mondták hogy oltassa be magát, és szó nélkül elment és beoltatta magát. Meg van a népnek egy másik fele, aki ilyen-olyan vélt vagy valós tudományos, érzelmi vagy elvi okokból nem oltakozott. Nagyon valószinűtlen, hogy a gonosz, népirtó Hatalomnak az lenne a terve, hogy a népnek pont azt a felét irtja ki az oltással, amelyik azt csinálta amit mondott és becsületesen oltakozott, hogy aztán ne maradjon senki más csak a renitens, oltástagadó bolondok...


Van olyan hülye, aki ezt így megcsinálja?

2021. nov. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#5-ös!

Nem tudom eldönteni, hogy neked ilyen a humorod vagy komolyan gondolod amit leírtál.


"Sőt a kötelező oltásokat is mind ki kell vezetni mert aki megkapta az meghalt mind. Sőt ha eddig nem akkor majd ezután fog."


Én úgy tudom, hogy az oltatlanok is mind meghaltak, abban is szinte teljesen biztos vagyok, hogy az oltatlanok is mind meg fognak, halni, mert tudomásom szerint az emberi élet véges.


"Mutasssss nekem kötelező oltott embert aki legalább 120 éves? Ugye hogy nincs! Hát ez az oka."


1801-ben 120 éve melyik oltás volt kötelező vagy elterjedt?

2021. nov. 26. 16:45
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#7 Ez irónia akart lenni :)


1801 - 220 éve volt :D

2021. nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#4-es!

Úgy emlékszem Müller Cecília már mondta, hogy többségében oltatlanok vannak az intenzíven. Meg Zacher Gábor is ezt mondta saját tapasztalat alapján.

2021. nov. 26. 17:12
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

#9 Sokan egy nem létező biztonsági őr beszámolójára hivatkoznak hogy csak oltatlanok vannak gépen.


Egyébként sajnos a magyar kormány embereire nem lehet támaszkodni, mert a propaganda dönti el mit mondjanak.

Zacher Gábor egy tenyérbemászó alak, orvos ismerőseim/rokonaim szerint is így van, de ezt leszámítva egy remek orvosnak tartják.


Oltottak akik intenzívre kerülnek többségében a Kínait kapták.

Akiknél semmilyen immunválaszt nem váltott ki ott sajnos nem ad semmilyen támaszt.

2021. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!