Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk a ti nezetetkben milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk a ti nezetetkben milyen egy valoban jo szopas? Pl hova a legjobb elvezni s vegen stb Szex is legyen belole ugy a teljes vagy hogy szeretitek ?

Figyelt kérdés

2023. jún. 1. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Alap esetben olyan amiben figyelembe veszi a másik, hogy számomra hogy jó.. Szóval le lehet kommunikálni, hogy mikor gyorsabban vagy mikor lassabban meg lehet belevinni játékot, esetleg simogatást közben. Tehát ez egy olyan dolog ami nem lesz alapvetően egyforma az embereknél és nincs rá tökéletes recept. Sokan azt fogják írni, hogy azt szeretik, ha tövig bekapják neki.. számomra az pl semleges.
2023. jún. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szàjba vagy arcra élvezéssel.f
2023. jún. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 mantis religiosa ***** válasza:
68%

Ahogy minden nő máshogy szereti a nyalást, ez Nálunk férfiaknál sincs másképp.


Figyeld a partnered reakcióit, ne félj kérdezni, beszélgetni Vele erről.

2023. jún. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem elsősorban kedves, huncut, játékos. És a nő saját magától, akarja kedveségből csinálni, úgy ahogy tudja, ahogy képes rá, nem a technika számít hanem hogy örömet akar okozni.

Ugyanakor egy érzelemmentes nagyon profi szopás is, jó lehet.

2023. jún. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Alap egy feltöltött száj, majd a jó szopás nyelv kinyújtva történik, nem kell extra mélytorok, csak próbálkozás, és szép ütemes bólogatás, ennyi.
2023. jún. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lássam rajta, hogy élvezi, vagy hogy felizgul tőle. Ne legyen túl erőteljes fel-le bólogatás, inkább finom, érzéki. Tudja jól elhúzni. Élvezze, hogy húzhat. Fogakkal nagyon vigyázni. (És NE legyen puffasztott szája semmi esetre se!)
2023. jún. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

Próbáltál már feltöltött szájú nőt, szopott már neked ilyen?

2023. jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 igen, egyszer volt hozzá szerencsém. Nem mondom, hogy rossz volt. Sőt! Érzésre jó is volt, bár szerintem nem feltétlen attól volt jó. Igazából nekem esztétikai problémáim vannak vele. #6 voltam.
2023. jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8

Igaz, nem feltétlen attól jó, de már a jó szopáshoz alap (de egy feltöltés ma már nem nagy dolog, csak pár hónapig tart).

2023. jún. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mivel a nő a szájüregében tartja a farkat, konkrétan semmit nem ad hozzá a virsliszáj a fizikai ingerhez - legfeljebb a látványhoz, az pedig ugye kinek bejön, kinek nem. Nekem nagyon nem.
2023. jún. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!