Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan trenírozzam a farkam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan trenírozzam a farkam a szexre (hogy tovább bírjam a menetet és később élvezzek el) valós szex nélkül?

Figyelt kérdés

Barátnőm nincs és esély sincs egyelőre, h legyen, de néha lakásos prostik szolgáltatását igénybe veszem, mert nekem is vannak kielégítésre vágyó igényeim szexuális téren. Ezek a lányok viszont orál és behatolás területén is 2-3 perc alatt csúcsra juttatnak és bár nagyon élvezem meleg, puha, nedves ajkaik ölelését kemény farkamon, puncijuk szorítását szintúgy; de mint írtam, nem tudom egyik élményt sem 2-3 percnél hosszabb ideig, maximum talán 5 percig fenntartani. Nem órákra akarom elnyújtani, de egy 10-15 perces időtartamnak már tudnék örülni!


Köszönöm, ha komolyan vetted a kérdésem és nem csak kinevetni, trollkodni jöttél ide; segítő, emberi hozzászólásosod nagyra értékelem!



2023. jún. 2. 09:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fordítottja volt a probléma. Nem tudtam élvezni 1 óráig tartó szexben sem. És a következő alkalommal sem ugyanazzal a csajjal. Teljesítmény kényszerem volt. Mert nagyon gyorsan kellett dugnom a csajt ő kétszer is elélvezzett, végig az volt bennem nehogy elmenjek. Majd a végén én sehogy sem jutottam a csúcsra.

40/F

2023. jún. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Teljesítménykényszer, érzés nehogy elmenjek...jegyzetelek, köszi! :)
2023. jún. 20. 05:32
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen keress rá a neten, van ilyen, hogy szexuális teljesítmény kényszer. Írnak róla a neten. Ha azon izgulsz, hogy ne élvezz el hamar az is az, meg a fordítottja is teljesítmény kényszer mint amikor el akartam jutni a csúcsra de nem sikerült férfiként.
2023. jún. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Eddig mindig 2-3 hét önmegtartóztatás után mentem hozzá"

Hát, így ne is csodálkozz, hogy rögtön elsülsz :D szerintem heti 3-4x ajánlott önkielégíteni.

Voltál azóta nála?

2023. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
41 évesen azért már nem akkora élmény a f.szomat kiverni, de köszi a válaszod, meggondolom! Júliusban kicsit elment a pénz minden másra, talán augusztusban tudok rá is szakítani!
2023. júl. 23. 07:47
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én adnék az én kitartásomból neked...

Bármeddig bírom(nem vicc),nem tudom hogy alakult így.Egy dologgal lehet meggyorsítani,ha a mellbimbóimat izgatja a csaj.(nem vagyok meleg meg mielőtt bárki...)

dec. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, bár okosabb nem lettem tőle!


A mellbimbó izgatása erogén zóna a férfiak számára is. Kár, h sokan csak a hímvesszőt tartják annak!

dec. 25. 14:47
 18/18 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az elszoritasos módszert! Maszturbalaskor, amikor érzed, hogy spriccelni fog a peniszed, szoritsd össze közvetlenül a makk alatt! Minél többször megismeteled, egyre tovább fogod bírni elelvezes nélkül!
jan. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!