Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan trenírozzam a farkam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan trenírozzam a farkam a szexre (hogy tovább bírjam a menetet és később élvezzek el) valós szex nélkül?

Figyelt kérdés

Barátnőm nincs és esély sincs egyelőre, h legyen, de néha lakásos prostik szolgáltatását igénybe veszem, mert nekem is vannak kielégítésre vágyó igényeim szexuális téren. Ezek a lányok viszont orál és behatolás területén is 2-3 perc alatt csúcsra juttatnak és bár nagyon élvezem meleg, puha, nedves ajkaik ölelését kemény farkamon, puncijuk szorítását szintúgy; de mint írtam, nem tudom egyik élményt sem 2-3 percnél hosszabb ideig, maximum talán 5 percig fenntartani. Nem órákra akarom elnyújtani, de egy 10-15 perces időtartamnak már tudnék örülni!


Köszönöm, ha komolyan vetted a kérdésem és nem csak kinevetni, trollkodni jöttél ide; segítő, emberi hozzászólásosod nagyra értékelem!



2023. jún. 2. 09:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
El kell terelni közben a figyelmedet. Pl. kétjegyű számok fejben szorzása.
2023. jún. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én meztelen csigákra szoktam gondolni, egyből elmegy az inger :D
2023. jún. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A kulcsszó az edging.

Húzod amíg el nem élvezel de mielőtt eldurransz, megállsz. óvatosabban, finomabban izgatod magad, vagy egy kis pihi. Ilyenkor meg tudod figyelni mennyi idő kell lecsillapodni és milyen ingerek férnek bele, mi az amitől még nem mész el, és mi az ami sok. Meg egyáltalán megtapasztalod, hogy hol az a pont ahol ha megállsz még nem sülsz el és mikor nincs visszaút.

Így ki lehet tapasztalni magadon, hogy hogyan tudod elhúzni. És ha szexre kerül sor amikor érzed, hogy közel a vége, te leállsz, de kézzel, szájjal folytatod, vagy csak egy pózcsere alatt kicsit lehiggadsz, vagy találsz olyan pózt ami téged kevésbé izgat, így nem húzod fel magad olyan gyorsan az orgazmushoz és tovább bírod. Nekem ez hozta meg azt a tapasztalatot, hogy tudom mikor elég, és hogyan.

2023. jún. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Soros Brüsszel migráció. De ez annyira hatásos, hogy le is lankadhat közben.
2023. jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket! Az edging működik otthon magamban magamnak. Egy órát is el tudom húzni 3-4 orgazmust elhalasztva. A makkom sem gondolom túl érzékenynek, mert mindig hátrahúzva a fitymát tartom a farkam az alsónadrágban és szoktam törölközővel is gyengébben dörzsölni. Csak nővel másabb, amikor ott van és kényeztet, körülölel mindenével. Szóval ilyenkor a figyelemelterelés sem egyszerű.
2023. jún. 2. 11:52
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Én van mikor kicsapom előtte,ha egy krva szexi csajjal vagyok. Utána kb 1 órát is bírom.
2023. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt is kipróbálom!
2023. jún. 2. 16:49
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a hosszú előjáték miatt sül el korán a farkad! Kicsit kevesebb kell! Ha a nő nem nedvesedik be teljesen,inkább használj valamilyen sikositot!
2023. jún. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Simán verd ki előtte nekem bevált nélküle 2-5 perc kiverem akár 20 is szokott lenni.
2023. jún. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Fizetős lányt látogatok, nem mondanám túl hosszúnak az előjátékot általánosságban véve (és egy óra időtartamot szoktam venni alkalmanként). Lehet az izgatottság érzése miatt durranok el hamar, mert a lány nagyon tetszik és rajta kívül nem érintek és engem sem érint más (hozzá sem túl sűrűn járok, így mikor nála vagyok, kb mint a kisfiú a játékboltban). Az előző alkalommal csúszka masszázst kértem bemelegítésként és 25-30 percig a hátamon, majd a mellkasomon és a farkamon csúszkált meztelen, olajos testével (pár perc alatt kőkemény lettem), a mellei közé vette, stb. Utána kezeivel, masszírozta, majd a szájára vett s ott kb 2-3 perc alatt eldurrantam.


Eddig mindig 2-3 hét önmegtartóztatás után mentem hozzá. Nem vagyok oda a maszturbálásért, unalmas már magamban magamnak. De eskü kipróbálom legközelebb, h kiverem 2x reggel munka előtt, 1x munkában és délután úgy megyek el hozzá!

2023. jún. 3. 12:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!