Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meghagynátok? Első kérdésem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katica997 kérdése:

Meghagynátok? Első kérdésem itt, ne szedjetek szét érte.:)

Figyelt kérdés
Barátommal másfél éve vagyunk együtt, minden remekül működik. Nekem természetes vörös hajam van, azonos színű intim szőrzettel, amit 16 éves korom óta borotválok. Párom azonban a közelmúltban azzal a kérdéssel állt elő,hogy nagyon szeretné, ha meghagynám természetesre, mert számára elképesztően vonzó lenne a vörös fanszőr látványa, és,hogy az annyira ritka,hogy vétek eltüntetni. nekem természetesen kényelmesebb így borotváltan és higiénikusabbnak is gondolom, ugyanakkor őt is érteni vélem. Ti mit tennétek a helyemben? Kilépnétek a komfortzónátokból a párotok kedvéért? Remélem nem teljesen hülye a kérdésem.

2023. jún. 3. 16:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálnám hogy tetszik úgy.
2023. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél egy próbát és aztán majd érzed, hogy Neked is jó-e így.
2023. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt vörös feleségem. Én sem akartam, hogy teljesen eltüntesse, pont a leírtak miatt. Így fazonosra vágta mindig.
2023. jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél próbát! Aztán majd kiderül a számodra is, hogy mennyire jön be vagy mennyire kényelmetlen.
2023. jún. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Vagy kipróbálod ahogy elöttem is írták, vagy kompromisszumot köttök!

Meghagyhatsz középen egy csíkot, vagy ne szed le teljesen, hagyd meg borostásan!

2023. jún. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem olyan, mint hogy rövid hajból legyen hosszú, a fanszőr pár nap alatt megnő és 5 perc leborotválni. Akár váltogatni is lehet, hogy hol így, hol úgy hagyod.
2023. jún. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%

A szőrtelenítés és a higiénia nem járnak kéz a kézben…

Ez orbitális ostobaság, hogy ha nincs ott szőr, akkor tisztább vagy.

2023. jún. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Vágd fazonra és röviden tartsd meg. Nem kell hosszúnak lennie. A fazont alakítsd kedved szerint.

Vörös intim annyira ritka, hogy megőrülnek érte.

2023. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szeméremdombon hagynám, de a csikló környékén már nem.
2023. jún. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%
Ennyit megérdemel a barátod, nem?
2023. jún. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!