Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érett szűz nő! Mit mondanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érett szűz nő! Mit mondanátok fiatal femceleknek?

Figyelt kérdés
Most a 25 évesnél idősebb csajokhoz szól kérdésem, akik beleragadtak a szüzességbe.

2023. jún. 4. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

Definiáld a femcel fogalmát.

(Az én jelenlegi ismereteim szerint az incelek azt az egyedülálló nőt nevezik femcelnek, aki nem hajlandó lefeküdni velük.)

2023. jún. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A femcel hasonló mint az incel, de női kivitel, és vannak egyéni ismertetőjegyei
2023. jún. 4. 16:11
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

#2 Ez még mindig kevés. Mennyire hasonló? Mibel tér el? Ő is a másik nemet hibáztatja, amiért nincs szexuális élete? Ismersz magát femcelnek nevező nőt?

(Azt tudtad, hogy az incel szót először egy nő használta önmagára?)

2023. jún. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

A privát üzenet küldőjének: a belinkelt karikatúra egyértelműen arra utal, hogy ez egy kizrólag férfiak által alkalmazott kifejezés az általuk szexuálisan nem vonzó nőkre.

Továbbra is hiányzik a képből a femcelként azonosuló nő, vagyis sántít a dolog.

2023. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem hibáztat senkit, csak nem jutott még el pasival önerőből az ágyig se (pláne nem párkapcsolatban).
2023. jún. 4. 16:20
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

Miben különbözik egy szűz nőtől? Tudsz példát arra, hogy egy nő saját magára ezt a szót használja?

Még mindig nem cáfoltad meg, hogy a 'femcel' szó egy férfiak (konkrétan incel férfiak) által kreált szó.

2023. jún. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Femcel ugyanaz mint az incel. Az összes pasit hibàztatja a sajàt sikertelenségéért,illetve gyűlöli azokat akik kapcsolatban vannak ill nincs gondjuk a pártalálàssal.. kb ez a definíció
2023. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14%
#7 Értem én, hidd el. Viszont szerintem ez egy incelek által kreált szó, az "utálatos, b...atlan p...a, aki nem hajlandó szexelni velem" szinonimája, vagyis egy kreálmány. Aki szerint nem az, mutasson egy példát arra, hogy egy nő femcelnek nevezi magát.
2023. jún. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%
1,3,4,6 te olyan elvakult férfigyűlölő vagy, hogy az már fáj.
2023. jún. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

#9 Hülyeség.Eg yrészt férfi vagyok, másrészt semmi olyat nem tartalmaznak a hozzászólásaim, ami általánosságban a férfi nemre vonatkozna.

Mindössze a 'femcel' szó autentikusságát vitatom. Eddig nem érkezett cáfolat. Ismétlem: valaki mutasson egy példát arra, hogy egy nő saját magát ezzel a szóval illeti.

2023. jún. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!