Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Furcsa, ha nagyon szeretem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa, ha nagyon szeretem az anált? N27

Figyelt kérdés
2023. jún. 5. 00:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ritka, de van ilyen.
2023. jún. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen hinném el... Volt, hogy úgy jöttem össze itt valakivel, hogy ugyanezt állította magáról (én pedig megőrülök az análért), mégsem ezt tapasztaltam aztán vele ténylegesen. Az elején még igen, annyiszor volt, mint csak vágytam, aztán elmúlt a lelkesedése. Mintha csak miattam lett volna addig is ez, és amint már elmúlt a rózsaszín köd, nem volt meg a motivációja tovább.

Addig elhittem, hogy ez közös vágy, aztán rájöttem, hogy addig se kellett volna.

2023. jún. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Rocco20 ***** válasza:
48%
Szeretlek
2023. jún. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért ? Sok csaj nő mivel nem próbálta sem magának sem más áztal izgatni azt sem tudja mi ez . Vannak akiknek ez a fő aktiv erogen központ van akiknek a mellük stb . Egyik szexpartnerrel első aktus esetén úgy alakult hogy telibe nyaltam közben a fenekét alulról fogtam és ánusza simogatásakor ingerlésével sóhajtozni nyögni kezdett . Ekkor a kisujjamat becsúsztattam ujjaztam a popoját ettől kiadósabb nyalást kapott nagyobbat élvezett . Tetszett neki, következő esetben már direkt homoritott domborított jelezve hogy kész a feneke .
2023. jún. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
68%
Mostanában társkeresőkön, chat-ken "szerzett" csajokkal folyamatosan randizok és ahogy lehet szexelek velük, szinte mind szereti a fenéknyalást és az egy ujjas finom fenék ujjazást, de anált még magától egy sem kért, és nem is szeretik (kérésre a legtöbb kipróbálja velem, de nem élvezik).
2023. jún. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
56%
Furcsa, mivel nincs prosztatád. Anál a fèrfiaknak való.
2023. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Nincs a homlokodra írva. :)

Élvezd annyiszor ahányszor jól esik.

2023. jún. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

#16

A homosz. férfiaknak, csak rossz topicban vagy akkor...

2023. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nem csak a homosz fèrfiaknak van prosztatája, ha jól tudom :)
2023. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
76%
Nem furcsa. Normális nő vagy, akit el fognak venni az biztos.
2023. jún. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!