Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm szakítani akar a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakítani akar a szex miatt, szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés
Lassan két hónnapja vagyunk együtt, és nagyon élvezem vele a szexet. Nekem előtte 4 évig nem volt barátnőm, se szex sem.Azóta mikor együtt vagyunk mindig felakarom tenni az ágyamra, és le a nadrágot, élvezi velem is, csak az a baja, hogy elég sűrűn elkap a hév, és mindig csak kutyapózban dugom meg nyalom ki.Azt mondja segg mániás vagyok, lehet van benne valami, de imádom a látványt amikor egy nő bepucsít, legutóbb már mikor kint mosogatott és harmadjára kaptam el azon a délután eléggé kiakadt, hogy velem csak baszni lehet?Ő neki ez nem egy kapcsolat és lehet szakítanunk kellene. Szerintetek ez jogos részéről?Ő 21 én 32
2023. jún. 5. 10:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Hát, adott a kérdés, hogy akarsz vele bármi mást is csinálni a seggém kívül?
2023. jún. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
A szex akkor jó, ha mind a két fél ki tudja élni magát. Te szereted a kutyapózt, de ha ő annyira nem akkor viszont alkalmazkodni kell. Én is megunnám, ha minden együttlét egyformán zajlana.
2023. jún. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem egyeznek a szexuális igényeitek, elég sok problémát/veszekedést tud okozni a kapcsolatban, még akkor is, ha amúgy minden más rendben van. De nem lehetetlenség megoldani valahogy, ha mindkét fél tesz is érte.

Pl. Te jobban odafigyelsz a kapcsolat azon részeire, amikor nem szexeltek. Minőségi időre,

hogy minden módon kimutasd, mennyire fontos neked. Ezáltal nem fogja azt érezni, hogy "csak szexre" kell neked, tehát valószínűleg nem fogja bánni, ha napi 3x elkapod.

Vagy kompromisszumot köttök, egyik nap az ő igényeihez igazítjátok, másik nap a tiédhez.

Nyilván ez nem pontosan így tud működni a valóságban, de a séma a lényeg, hogy hogyan kivitelezitek, az mindenkinél más.

2023. jún. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
0%
Engedd el, te nagy szex étvágyú vagy ő meg kicsi (esetleg beszéld meg vele, hogy pl. engedje meg neked a kurvázást, de valahogy mind kettőtök vágyának teljesülni kell).
2023. jún. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
kurvázás???Nem fogok egy nőnek sem fizetni hogy megdugjam
2023. jún. 5. 11:35
 6/30 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a szexuális kultúrád alacsonyabb, mint a németjuhászomé, önző vagy és tényleg csak b@szni lehet veled, valószínűleg azt is sz@rul. Felejtős vagy.
2023. jún. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Azért vegyél már vissza, engem nem érdekel, hogy te a német juhászoddal éled ki magad, de te sem ismersz egyáltalán hogy ilyet kijelents rólam
2023. jún. 5. 11:44
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező... egy szót nem írsz a kapcsolatotokról, csak annyit, hogy a 11 évvel fiatalabb csajod mosogat, majd közli veled, hogy csak a szexből áll neked a kapcsolat, ezért szakítana. Hát ember... még nekünk is csak arról írsz! 😃


Szóval most egyáltalán mit csináltok a szexen és a házimunkán kívül? Mert ez alapján a leírás alapján én sem vagyok elájulva a hozzáállásodtól. Próbálj már meg a kapcsolatról beszélni, és nem a seggéről!

2023. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem sok volt az a 4 év szex mentes időszakod és próbálod bepótolni azt a 4 évet.

A barátnőd tolerálhatná ezt neked,hogy egyszerűen ki vagy éhezve és előbb utóbb be fogsz állni a normál szintre.

2023. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
94%
32 évesen 4 evig nem dugtál???Az kurv.gáz...A kommentstíkusod alapjan meg valami érettségis kamionvezető lrhetsz..Nőként az ilyen seggmánias barmokat messze elkerülöm..
2023. jún. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!