Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha fáj a szex a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha fáj a szex a barátnőmnek és emiatt szakítani akar?

Figyelt kérdés

Állandóan az a problémája hogy túl nagy vagyok. Próbálok figyelni hogy ne nyomjam be tövig, de élvezéskor nem tudok erre odafigyelni, ösztönösen benyomom amennyire csak tudom. Neki meg fáj a mehszaja.

Tényleg jobb ha szakítunk, szenvedés így a szex amugy?


2021. máj. 9. 13:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz odafigyelni, akkor jobb. Nem várható el, hogy minden együttlétkor szenvedjen.
2021. máj. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem ha e miatt akar szakítani, akkor pont hogy nem szerelmes. Neked kell egy jobbat keresni, aki elfogad annak aki vagy.
2021. máj. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
2. Az, hogy valaki szerelmes, még nem jelenti azt, hogy mazochista.
2021. máj. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

2. Vagyok megint.

De azt sem, higy olyan dolog miatt akarjon szakítani amiről nem is tehet a párja vagyis a kérdező srác.

2021. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Páromnak se kicsi, de ha alaposan felizgat, és elég nedves vagyok, akkor bemegy. Tud tágulni a hüvely, ha izgalmi állapotban van. Lehet több előjátékra lenne szükség.
2021. máj. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagytok szinkronban. Óvoda, hogy nem tudod kontrollálni magad és úgy csinálni, hogy ne szakadjon szét a barátnőd. Az ilyeneknek műp*na való nő helyett.
2021. máj. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt valamennyire tehet.

Másrészt, de ok. Teljesen érthető, hogy valaki nem akar fájdalmas szexet.

2021. máj. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne nyomd be tövig elélvezés közben sem, gyakorolj önkontrollt!

Nem csak állat módjára lehet ejakulálni.

Mit gondolsz, ha ezt folytatod nem fog elmenni a kedve a fájdalomtól miatt? Dehogynem.

És ez lehet a következő lánynál is így lesz, meg az azutáninál is.

2021. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hosszával van baja nem a vastagsággal
2021. máj. 9. 13:40
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen problémám van, szűk vagyok, páromnak hosszú és vastag, de hosszas előjátékkal és kellő felizgulással, nedvességgel csak az elején fáj egy picit.

Viszont ha eddig is próbáltatok mindent, és így is fáj neki, akkor bizony nem passzoltok össze, és így tényleg felesleges folytatni a kapcsolatot, sajnos van ilyen. Mondjuk ha megtanulnád magad kontrollálni, hogy nem dugod neki tövig, akkor nem lenne semmi problémátok.

2021. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!