Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Milyen gyakran használjá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen gyakran használjátok ki az előnyötöket?

Figyelt kérdés
Nektek jóval könnyebb pisilni, mint a lányoknak, ezzel milyen gyakran "provokáljátok" a lányokat, hogy nektek milyen könnyű. Pl utazás alatt?

2023. jún. 5. 18:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Minden alkalommal kihasználom az előnyöket. De nem azért, hogy provokáljak bárkit is, hanem mert egyszerűbb állva hugyozni.
2023. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Minden alkalommal kihasználom

Pl ha sötétbe hazafele az utcán nincs más akkor a bokrot vagy fát meglocsolom

Vagy egy túrázás kirándulás során stb...

De nem provokálok senkit

Nem értem miért szexualitás témában van ezt a nagymama is elmondja a 7 éves kisunokának hogy "nektek könnyű dolgotok van bárhol tudtok pisilni"

2023. jún. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
Nekem a barátnőm szokta mondani, hogy neked könnyű lehet, de azért nekem se roszz...
2023. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos a fiúk azt az előnyüket is gyakran kihasználják, hogy simán megdughatnak minket...
2023. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
4. azért nem mindenkinek ilyen egyszerű ez sajnos
2023. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
Átlagos fizikumú csaj vagyok, tudom, hogy 15 éves kortól bármelyik fiú meg tudna dugni beleegyezésem nélkül is...
2023. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
6. jahogy úgy...
2023. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Yep...
2023. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%

Jajj megint egy szub cica... Ma egy átlagos fizikumú lány, és egy átlagos fizikumú srác között baromira nincs áthidalhatatlanul nagy különbség, ráadásul a lányok alapból egyre nagyobbra, masszívabbra nőnek mint régebben, arról nem is beszélve, hogy sokkat többen is űznek erősportot közülük, mint régen...de ha nem, akkor is fejben áldozattípusnak kell lenni ahhoz, hogy azt gondold, pusztán mert nő vagy, automatikusan esélytelen vagy a világ összes csávójával szemben, pláne 15 éves kortól.

😅

2023. jún. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
9. szépen felültél a feminizmus vonatra, de esélye sincs az átlagos nőknek az átlagos agresszív férfiak ellen
2023. jún. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!