Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az oldalt használják szerintet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az oldalt használják szerintetek húsvér nők vagy mindenki ebben a kategóriában kamu nő?

Figyelt kérdés
És ha esetleg van aki használja az mire a nők közül?

2023. jan. 26. 11:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Én válaszolgatni szoktam, amire tudok, és van tapasztalatom. Nem csak itt, más kategóriákban is. Tettem már fel kérdést is. Szerintem sokkal több nő van, mint kamus. 32N
2023. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Nő vagyok, kérdezni és válaszolni is szoktam.
2023. jan. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
37%
Vszleg jóval több kamus van, mint igazi nő.
2023. jan. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Nő vagyok és válaszolok elég sokszor, de a következményei miatti leveleket nem szeretem.
2023. jan. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Úgy a 90 százalék férfi. Az évek során tucatnyi csávó írt már nekem privátot, de nőnek adta ki magát női névvel regisztrálva, aztán hamar le is buktak, hogy nem nők. Szóval sok itt a kamus.
2023. jan. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%
Én többekkel találkoztam is innen személyesen, és itt ismertem meg a feleségemet is.
2023. jan. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%

Én is nő vagyok, méghozzá húsvér, 2 X kromoszómával meg minden. Speciel még egy kamu nő sem írt itt rám, legalábbis úgy hogy kiderült volna róla, úgyhogy nem tudom megsaccolni neked hányan lehetnek.


Kérdezni nem igazán szoktam itt, időnként válaszolok, de legnagyobb részt azért vagyok itt hogy mikor nincs jobb dolgom, vicces kommenteket olvasgassak, és mert időnként jól esik a "mid 2000s forum" nosztalgia.

2023. jan. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Arra használom, amire való. Kérdezek, felelek, de még véletlenül sem ismerkedek innen. Na, ilyenkor leszek “kamucsaj” amikor ezt közlöm.
2023. jan. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
Kamus nő vagyok.
2023. jan. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%

8. Pacsi :D Én akkor kapom meg hogy "amúgyis biztos pasi vagy igaziból" mikor nem akarok képet küldeni magamról, illetve nem adom meg a facebookom/instám egy kanos vadidegennek az interneten, akivel össz vissz 4-8 üzenetet váltottam.


Mondjuk őszintén kisebb gondom is nagyobb annál mint hogy valahol valaki azt hiszi farkam van, de akkor is vicces.

2023. jan. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!