Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hátrahúzott fitymával szeretné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrahúzott fitymával szeretnék járni. Hogy csinaljam?

Figyelt kérdés

Úgy tudom akkor nem lesz annyira érzékeny a makkom és nem fogok olyan könnyen elmenni. De nem tudom hogyan csinaljam, mert mindig visszacsúszik rá.

Korulmeteles nem megoldás


Köszi a segítséget



2023. jún. 6. 12:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Egy idő után úgy marad.
2023. jún. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Rocco20 ***** válasza:
47%
Körülmetèlèsen gondolkoz el akkor.
2023. jún. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#1 de ha lankadt, akkor kb egyből vissza is csúszik
2023. jún. 6. 12:42
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
#3 Én már vagy 15 éve úgy hordom. Az elsőnek igaza van. Egy idő után nagyobb lesz a makkod pereme, és nem csúszik rá vissza. Miután megszoktad, nem is akarod másképp hordani, sokkal jobb érzés. Tisztán marad vizelés után is, nem lesz húgyos. De az én előzményemet senkinek sem kívánom. Volt valami fertőzés, mi más lehet, ha egy hónap alatt nem gyógyul? Adtak rá a bőrgyógyászok kencét, állítólag talán valami herpesz -szerű dolog. Muszáj volt hátra húzva hordanom, mert amíg levedzik, nem gyógyul. Hátrahúzod, papírzsebkendővel körbetekered, gumiszalaggal rögzíted. Pár hónap múlva már nem kell rá kötés, anélkül is úgy marad. OK?
2023. jún. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha normál méretű fitymád van, ami teljesen lefedi a makkodat, akkor ha fejen állsz is vissza fog mindig csúszni. Nekem kamasz koromig teljesen takarja a makkom, aztán "kinőttem" és ma már egyáltalán nem. Én örülnék ha hosszabb fitymám lenne, mert simán lehet, hogy ez az oka annak, hogy nagyon nehezen tudok elmenni szex közben.
2023. jún. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#5 Szerintem 1-2 hónapig bárki kibírja, hogy teker rá papír zsét. Ha nem bírja ki, akkor úgy járt, ha kibírja, utána más nem csúszik vissza. Mondjuk nálam a fertőzés miatt indokolt volt a sebet szárítani.
2023. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%

Sehogy se csináld, fájni fog nagyon és nem szabad.

A makk se lesz nagyobb és a bőröd se lesz feszesebb. Pláne nem érzéketlenebb.

Ez egy butaság, ne csináld!

2023. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#7 -es te buta vagy nagyon. Mi az, hogy nem szabad? Ki vagy te a Jó isten? vagy annak képzeled magad? Miért fájna, ha nincsen szűkülete? Azok is buták nagyon, akik azt hiszik, hogy körülmetélés nélkül nem működik. Fényképet azért senkinek nem küldök magamról. Lehet, hogy egy bizonyos kor betöltése után könnyebb, azt nem tudom. Aki nem akar, az ne higgyen. Mindenkinek szíve joga azt hinni, amit akar. A kérdező viszont még egyikönknek sem válaszolt. Az enyém már tényleg egyáltalán nem érzékeny, de lehet, hogy az életkor miatt van inkább. 65 éves férfi vagyok.
2023. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként jól mondja a 8as. Én minden ok nélkül kezdtem úgy hordani és teljesen jó. Már több mint 10 éve.
2023. jún. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Neked is igazad van, 9-es. Én nem a szex miatt hordom úgy. Eszembe sem jutott volna. Akinek nincs rá lehetősége naponta többször megmosni, a vizelet ott marad a fityma alatt, és büdös lesz, és a fertőzések meleg ágya. Egyes trópusi országokban egészségügyi okokból azért is alkalmaznak körülmetélést. De minek, ha nem feltétlen muszáj?
2023. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!