Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzességelvételbe belem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzességelvételbe belem mennél nőként?

Figyelt kérdés
Ha 30on túli szűz nő lennél, aki soha nem kellet senkinek, és egy 18 éves fiú, felajánlaná hogy vedd el a szüzességét, belemennél?

#szűz #szüzesség #30+os szűz #30+os szűz nő
2023. jún. 6. 14:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem gáz, de te érzed
2023. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban járnál egy veled egykorúval.

Neked melyik lenne szimpatikusabb?

2023. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ha lenne olyan, akivel kölcsönösen szimpatikusak vagyunk, akkor nyilván a 30ast választanám.
2023. jún. 6. 16:42
 14/15 anonim ***** válasza:
És teszel is érte hogy a pasik elérjenek? Vagy mindenkit visszautasítasz egyből? Valami van a háttérben. Nyitottnak kell lenned.
2023. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

Én 21 voltam, mikor 'elvesztettem' (olyan hülye kifejezés ez, de mindegy). Anno nem is gondoltam volna, hogy valaha találok valakit... Erősen szorongó introvertáltként sikerült egy lánnyal összeismerkednem, szégyen vagy nem de ő írt rám, és ő nyomta az elején a beszélgetésünket tovább, én csak akkor kezdtem el rendszeresen írni neki, mikor már tudtam, hogy azért ír mert bejövök neki. Ő masszívan meg tudott változtatni engem személyiségügyileg, még én sem hittem hogy ez lehetséges.

Szóval nincs semmi veszve, mellesleg ez is olyan mint az első csók, egyébként ezzel a lánnyal történt meg ez is, tehát 21 éves koromig nem is csókolóztam. Szóval ez olyan dolog, hogy nagyobb feneket kerítenek neki a többiek, mint maga a dolog.

Ha elfogadsz tőlem tanácsokat: ne bánkódj emiatt, építsd a karriered, csináld a sulit, ne görcsösen próbálj csajt keresni mert a lényeg, hogy kifogd azt, akivel később is harmóniában tudtok majd együtt élni. Ehhez pedig a megfelelő közösséget kell kiválasztani, gondolok itt olyanra, hogy mindketten egyetemisták vagytok egy jól menő szakon, így vélhetően nem élősködni akar majd rajtad 10-20 év múlva:) Sok szerencsét!

2023. jún. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!