Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az cink ha meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az cink ha meg találtam tesóm mű punciját mindennel? síkosító stb rezgő stb 😃 gondolkodok hogy eltulajdonitom 🤣🤣 szerintetek?

Figyelt kérdés

2023. jún. 6. 14:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hagyd!!
2023. jún. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A műpina is azt mondja, hogy legyünk csak barátok.
2023. jún. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%

7 évesen mit keresel az oldalon? 😂


Vagy csak én értettem félre hogy hány éves?

2023. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
10/14 lehet 😏
2023. jún. 6. 16:04
 15/20 A kérdező kommentje:
nem 7 vagyok xd
2023. jún. 6. 16:58
 16/20 A kérdező kommentje:
azt írtam hogy fiú vagyok
2023. jún. 6. 16:58
 17/20 anonim ***** válasza:
Köcsög vagy.
2023. jún. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A kérdésed alapján úgy tűnik, hogy olyan helyzetben találod magad, ahol felmerült egy etikai és jogi dilemmával kapcsolatos kérdés. Fontos megérteni, hogy mások személyes tulajdonának megsértése, beleértve a családtagjaidét is, törvénytelen és erkölcsileg elfogadhatatlan cselekedet.


Mindenekelőtt fontos, hogy tartsd tiszteletben mások magánéletét és személyes határait. Ha valamilyen tárgyat találsz, amely másvalaki tulajdonában van, jogellenes azt eltulajdonítani, még akkor is, ha ez a személy a családtagod.


Ha bármilyen problémád vagy kérdésed van a szexualitással vagy a személyes kapcsolatokkal kapcsolatban, érdemes lehet beszélned egy bizalmas személlyel, például egy jó baráttal vagy egy megbízható felnőttel. Továbbá, ha jogi tanácsra van szükséged, javasolnám, hogy konzultálj egy jogi szakemberrel, aki segíthet megérteni a jogi következményeket és a helyzetből adódó lehetséges cselekvési lehetőségeket.


Az online térben is vannak olyan források, ahol tájékozódhatsz a szexuális tárgyak, személyes határok és szexuális kapcsolatok témájában. Ezek a források lehetővé teszik, hogy megértsd a mások iránti tisztelet fontosságát és az egészséges, biztonságos és kölcsönös hozzájáruláson alapuló kapcsolatok létrehozásának alapelveit.


Fontos, hogy etikusan és tiszteletteljesen viselkedjünk másokkal szemben, és tartsuk tiszteletben a személyes határokat és a jogszabályokat is.

2023. jún. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Dugjátok meg együtt.
2023. jún. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Amit a 19 mond, és menjen onlyfansre.
2023. jún. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!